בודקים, משווים ומגלים: בסקנקס המחירים המשתלמים ביותר! | מתחייבים להחזר כספי אם לא תהיה 100% שביעות רצון!

בלוג

קולאז' תמונות – מתנה מושלמת לשחרור מהצבא

הנה רעיון נפלא למתנה: קולאז' תמונות, הכולל תמונות מרגעים שונים, תמונות מתקופה מיוחדת וחשובה, תמונות עם החברים הקרובים או בני המשפחה ועוד. קולאז' זה הוא דרך מצוינת להנציח את הרגעים החשובים בחיים, וכמובן גם מתנה מושלמת לכל אירוע ואחת התקופות המעניינות ומלאת החוויות הינה תקופת השירות הצבאי.

לכתבה המלאה >

סודות ההדפסה המקצועית

הדפסות על בד קנבס קיימות כבר עשרות בשנים, אם לא יותר מכך. הרבה מאוד ציירים ומאיירים ניצלו את איכויות בד הקנבס על מנת ליצור רפליקות מיצירותיהם ולמכור אותם שלא בתערוכות או בגלריות יוקרתיות, וכך הגיעו הרבה מאוד יצירות אמנות גם להמוני העם ולשוחרי האמנות שלא היה בידם הממון לרכוש יצירות "ממוסגרות".

לכתבה המלאה >

מודפס באהבה ♥

מה מביאים למי שכבר יש לה הכל? למי שכבר חוותה, עשתה, ניסתה ו..בינינו, כבר מיצתה? הנה רעיון פשוט, מבריק ויפהפה, תרתי משמע, הדפסת תמונה על גבי נייר קנבס. זו יכולה להיות תמונת דמות, תמונת נוף או תמונה משפחתית על רקע אהוב, מוכר או נוסטלגי, זו יכולה להיות מזכרת מאירוע משפחתי מרגש או משמעותי, זו יכולה להיות אפילו תמונה שמעלה נשכחות מאנשים שהיו ואינם עוד.

לכתבה המלאה >

מבחן בד לתמונה

על פי ההגדרה המילונית, קנבס הוא בד הארוג בצורה גסה ויכול לשמש ליצירת מפרשים לסירות ולאוניות, כבד אוהלים ולציפוי משטחים גדולים, ובנוסף, הוא נפוץ במיוחד כבד המשמש משטח לציור ועל סוג שימוש דומה לזה, שימוש אמנותי במיוחד, יעסוק מאמר קצר זה.

לכתבה המלאה >

חוג צילום - להפוך פוטנציאל לכישרון

בעידן המודרני שבו כבר כל ילד מסתובב עם פלאפון ומצלמה, צילום נהיה חלק מהשגרה: לצלם נופים, את שגרת היום-יום ואפילו אירועים או מסיבות. יש כאלו שלוקחים את תחביב הצילום שלב אחד קדימה ולוקחים חוג לצילום, שמסייע להם לשפר את התוצאה הסופית של הצילום.

לכתבה המלאה >

מחפש מתנה עם משמעות? תדפיס תמונה על קנבס!

צ'ק הוא תמיד מתנה מוערכת אבל בסופו של דבר אין לו משמעות אמיתית מלבד מספר. הדפסת תמונה על קנבס כמתנה זה הטרנד החדש ולא קשה להבין למה. בסופו של דבר , תמונה הינה דרך לנצור רגע מסוים , סיטואציה , משמעות. 

לכתבה המלאה >

הדפסת מדבקות לוגו לרכבי החברה

אין כל ספק כי על כל רכב ששייך לחברה יש להציב מדבקת לוגו מתאימה. המדבקות מסמלות כי הרכב שייך לחברה ומסייעות לתהליך הפרסום והמיתוג. חשוב לציין כי מדבקות לוגו לרכבי החברה אינן מדבקות גדולות שמושכות תשומת לב רבה. אפשר כמובן למצוא גם מדבקות פרסום גדולות שמעבירות מסרים של פרסום.

לכתבה המלאה >

הדפסת תמונות פורים, זיכרון שמח ומבדח

חג הפורים הוא החג שבו הכל אפשרי, הכל מותר ואפשר אפילו לצאת מהמסגרת הרגילה והמוכרת ולהתפרע בשלל תחפושות, איפור, לבוש והתנהגות, כל עוד הדבר אינו פוגע, כמובן, באדם אחר או במתחפש עצמו..

לכתבה המלאה >

קולאז' של החיים

עידן הטכנולוגי מגלה לנו עולמות שלמים של מידע שטרם לכן לא היינו יכולים לראות , מדינות חדשות, תרבויות, שפות , כל אלה זמינים באופן מלא ואפשר היום ללמוד על העולם הזה שלנו על ידי כמה הקלקות פשוטות בעכבר.

לכתבה המלאה >

כיצד ליצור קולאז קנבסים - טיפים ליוצר

קולאז תמונות היא למעשה ההגדרה לאוסף של תמונות המודפסות זו לצד זו בצורות ובגדלים שונים, הקשורות בדרך כלל לאותו הנושא. ניתן להדפיס את התמונות בקולאז כך שיהיו קשורות זו לזו, או כך שיצרו צורה מיוחדת ומעניינת. קולאז קנבס, הוא למעשה קולאז תמונות המודפס על בד הקבס. בד הקנבס הוא בד הארוג בצורה חלקית, מה שהופך אותו לחזק ועמיד במיוחד. את קולאז התמונות אשר הדפסנו על בד הקנבס נוכל לכרוך סביב מסגרת עץ, אשר תהפוך לתמונה יחודית ומקורית. לרוב קולאז קנבס יכול לשמש אותנו כמתנה נהדרת למשפחה, להורים ואף לילדים.

במאמר הבא תלמדו כיצד ליצור קולאג׳ים בעצמכם באמצעות תוכנה פשוטה ההופכת את חווית היצירה לפשוטה עם תוצאות מדהימות.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קאפה – מתנה לחנוכה לילדי הגנים

מחפשים מתנה מקורית ויצירתית לידי הגן לקראת החנוכה? רוצים לתת לגן מתנה מוועד ההורים? רוצים לתת לכל ילד הפתעה לקראת החג? הדפסה על קאפה פותחת בפניכם המון אפשרויות למתנות נהדרות ומקוריות לילדי הגן. אז אילו הדפסות על קאפה אפשר לעשות כמתנה לילדי הגן?

לכתבה המלאה >

הצעות למתנת ראש השנה

משימת רכישת מתנות, באופן כללי ובפרט לקראת חגים ומועדים מיוחדים כמו ראש השנה ופסח, היא משימה שהולכת ונעשית קשה משנה לשנה וממועד אחד למשנהו. נדמה שכבר יש הכול לכולם, ואם אין, אז זה רק בגלל שמתעצלים ללכת לסניף הדואר ולקחת את החבילה שמחכה שם, וההיצע הוא אדיר, בלתי נתפס והאמת, די משעמם.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קנבס בבר מצווה

בר מצווה הוא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי המתבגר. ההכנות הן רבות ונמשכות על פני זמן רב מראש. ההכנה לדרשה, ארגון האולם, בחירת התקליטן, ההזמנות לאורחים ועוד.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קנבס - מתנה מקורית

מזל טוב, נולדה לך בת. אומרת המילדת לאם הטרייה דקות אחרי הלידה.
המשפחה מגיעה ומציפים האורחים, אין ספר כי רגע זה הוא אחד הרגעים המאושרים ביותר בחיי כל אישה.

לכתבה המלאה >

מתנה מקורית ליום הנישואים

הנה חלפה לה שנה ושוב הגיע יום הנישואים, וכמו בכל שנה אתם מחפשים מתנה מקורית במיוחד על מנת להפתיע את בן או בת הזוג ולהפגין את אהבתכם. סביר להניח שכבר הענקתם גאדג’טים משוכללים לבני זוגכם ובושם יוקרתי או תכשיטים לבת הזוג, ולכן אם חשקה נפשכם בגיוון, וברצונכם להעניק לבני זוגכם מתנה אישית בעלת ערך רגשי מוסף, כדאי לשקול הדפסת תמונה משפחתית על קנבס או קאפה.

לכתבה המלאה >

מתנת פרידה מרגשת על קנבס

קשה לי להאמין שזהו, שנת השירות הלאומי שלי בצפון הארץ עומדת להסתיים, היא עברה כל כך מהר ותאריך הגיוס כבר מחכה לי ממש מעבר לפינה. החזרה למרכז הארץ מלווה ברגשות מנוגדים המתחוללים אצלי, מצד אחד שמחה והתרגשות אינסופיים לקראת השירות הצבאי המעניין שמחכה לי ומצד שני קושי רב להתנתק מהחניכים אותם למדתי להכיר ואיתם חוויתי את ימיי ולילותיי במשך השנה האחרונה. החיבור בינינו אומנם לא היה פשוט בהתחלה, אבל לאט ובהדרגה עם הזמן שעבר נהיינו קרובים והאהבה בינינו פרחה.. ממש כמו אחות גדולה לאחיה הצעירים והשובבים.

לכתבה המלאה >

תמונת קנבס - מתנה מקורית לכל אירוע

בואו נודה באמת, אין אחד שלא אוהב את ההתרגשות שבקבלת מתנות, העטיפה היפה, הציפייה ומעל הכל הידיעה שהייתם מספיק חשובים למישהו בכדי שישקיע בכם זמן, מחשבה וכסף. עכשיו נחשוב על סיטואציה אחרת… כמה מאיתנו באמת נהנים להעניק מתנות? או יותר נכון “לשבור את הראש” על התאמת המתנה לבעל האירוע וכיתות רגלינו בחנויות השונות עד למציאתה. בכנות, לא הרבה מאיתנו.. הדבר נהיה קצת בעייתי בתרבות הצריכה הישראלית המלמדת אותנו כי יש להקפיד על קניית מתנה ליקרים לנו בכל אירוע, ולו הקטן ביותר- מתנות יום הולדת, מתנות יום נישואים, מתנות לפסח, לסוכות ולראש השנה, מתנות לסיום קורס.. ובקיצור כל דבר מהווה תירוץ למסיבה..

לכתבה המלאה >

הדפסת קולאז’ תמונות קנבס - מתנה עוצרת נשימה

קולאז' תמונות על קנבס הוא למעשה הדפסה של מספר תמונות שונות על גבי קנבס אחד. הצירוף של מספר תמונות יוצר אלמנט עיצובי ומיוחד, אשר שונה באופיו מהדפסה של תמונה אחת בלבד. הרגעים שמונצחים בתמונות מתכתבים זה עם זה ונוצרת יצירה כוללת ושלמה, אשר מומלץ להעניק מאוד גם כמתנה.

לכתבה המלאה >

שימוש בקאפה להדפסת פרויקט גמר

הדרך בה אתם מציגים את פרויקט הגמר שלכם באוניברסיטה או במכללה מדברת בשבחכם לא פחות מאשר פרויקט הגמר עצמו. אחת הדרכים הטובות ביותר להציג תרשימי פרויקט גמר, תמונות איכותיות או כל דבר אחר במסגרת הפרויקט שלכם, היא ליצור הדפסה על קאפה.

לכתבה המלאה >

הדפסות על קאפה למיתוג העסק

קאפה הוא פוליאתילן (סוג של פלסטיק) מוקצף ממנו עושים לוחות בכל הגדלים, הקאפה היא לרוב לבנה אם כי ניתן למצוא גם קאפה שחורה. כשאומרים הדפסות על קאפה מתכוונים לתמונה בהדפסה דיגיטאלית שמודבקת על גבי לוח הקאפה. את ההדבקה עושים בבית הדפוס ביד מיומנת כך שלא ניתן לראות כי מדובר על תמונה מודבקת, הלוח וההדבקה נראים לחלוטין כמקשה אחת.

לכתבה המלאה >

הגדלת תמונה כל קאפה מתנה לכבוד האלווין

הוזמנת למסיבת הלווין טרנדית? יש לכם קרובים בחו”ל שחוגגים? מחפשים מתנה מרשימה? מה דעתכם על הדפסה על קאפה? על קאפה תוכלו להדפיס תמונות של הנכדים ולשלוח לסבתא, תמונות נוף ואווירה לחברים או כל תמונה אחרת. הדפסות על קאפה אפשר להזמין בהתרעה קצרה, הן לא יקרות והתוצאה מרשימה מאוד.

לכתבה המלאה >

ההבדל בין הדפסת קנבס להדפסות קאפה

הדפסה של תמונות על בד קנבס וקאפה הפכה לאמצעי פופולארי המשמש לצרכים שונים. בעזרת טכנולוגיות דפוס חדישות אלה, ההדפסה נעשית באיכות וברמת דיוק גבוהה. הדפסה על קנבס והדפסות קאפה שינו את ענף ההדפסות וכיום קיימת היכולת להפיק הדפסות ברמה גבוהה. כל אדם יכול להפיק עבודות אומנות על יד הדפסה על קנבס או קאפה בין אם זה צילומים או כל יצירה אחרת שלא כמו בעבר, אז השימוש בקנבס היה רק נחלתם של אומנים מקצועיים.

לכתבה המלאה >

טיפים לצילום נכון- כל רגע והקליק שלו

החיים הם רצף של קליקים ושל רגעים שפשוט חייבים להנציח. העולם המודרני, בניגוד לעבר הלא רחוק, אפילו הופך את פעולת הצילום ולפשוטה ולנפוצה במידה כזו שהיא מאבדת, קצת, מהרומנטיות ומהדרמטיות שלה, בשל העובדה כי יש לכל אחד ואחת מאיתנו מצלמות ואמצעי צילום זמינים ונגישים בכל עת ובכל רגע

לכתבה המלאה >

הדפסה על קאפה - פעילות חמה לילדים

חום יולי אוגוסט הוא תמיד כבד מאוד, ולא רק משעת הצהריים, אלא לאורך כל שעות היממה, ולא רק זאת, אלא שמישהו, מתישהו, החליט כי אלו החודשים המתאימים ביותר להוציא את הילדים מהמסגרות וממערכת החינוך ולספק להם, ולנו ההורים, את האתגר האקסטרימי האולטימטיבי הנקרא חופש גדול. חלק מרכזי מהאתגר הוא למצוא מה לעשות עם הילדים, כיצד לשעשע אותם וכיצד למנוע מהם להפוך, בן רגע, מחמודים מתוקים, מנומסים ורגועים לעדר גנו השועט לעבר מקור מים יחיד בלב מדבר ומשאיר אדמה חרוכה אחריו.

לכתבה המלאה >

שלבי תהליך ההדפסה על קאפה

מהם שלבי תהליך ההדפסה?

 
קאפה הינו חומר העשוי משתי שכבות בסיסיות של חומר מוקצף, אשר הופכות את העבודה איתו לנוחה, ואת החומר ליציב וקשיח. תהליך ההדפסה על קאפה כולל מספר שלבים עיקריים. בשלב הראשון בוחר הלקוח את התמונה אותה הוא מעוניין להדפיס. סורקים את התמונה ומגדילים אותה לגודל הנדרש. בשלב השני מדפיסים את התמונה על נייר צילום מיוחד, וממקמים את התמונה המודפסת על הלוח. הדבקת התמונה על לוח הקאפה נעשה באמצעות דבק מיוחד אשר אינו פוגע בצבעי התמונה ושומר עליה חלקה. ממתינים עד שהדבק מתייבש ומבצעים חיתוך מדויק של השוליים.

לכתבה המלאה >

קאפות למטבח- התוספת שתופסת

כאשר אנחנו אומרים- תביא כאפה (או כיף) אנחנו מתכוונים למחווה ידידותית של תקיעת כף יד בכף יד, אבל בעוד הכאפה היא מחווה מהירה, קצרת מועד ונטולת ערך מוסף, הקאפה היא אלמנט דקורטיבי העשוי לייפות כל קיר בכלל וקיר במטבח בפרט.

לכתבה המלאה >

תמונה על קאפה- העתיד כבר כאן

הדפס על קאפה חוסך מאיתנו בעצם את הצורך להדביק פוסטרים על קרטונים או חומרים אחרים שרק מייצרים מוצר באיכות נמוכה שעמידותו ומראהו הולכים ונחלשים עם השנים. הופעתו של החומר החדש יחסית בשוק, פתחה כל כך הרבה אופציות שנהנות מלוחות קלים כנוצה אך חזקים מאוד. מכאן ועד הכנת תמונות בכל גודל אפשרי ולכל מטרה באופן שגם חוסך מסגור וזכוכית- הדרך היתה קלה.

לכתבה המלאה >

הדפס על קאפה- הלהיט בכל תערוכה וקיר

כל מי שעוסק בתחום ההדפסים, הצגת תערוכות והעמדת מרכזי תצוגה כבר מכיר את החומר שהפך במהירות שיא לפופולארי שבין המסגרות לתמונות ולפוסטרים בכל מקום אפשרי. מדובר, למי שעוד לא התוודע לחומר הנוח הזה, בפוליאתילן מוקצף (סוג של חומר פלסטיק) שנדחס בשכבות הכוללות לעיתים גם חומרי נייר. עוביו בין חמישה מילימטרים לבין עשרה, וצבעו בדרך כלל לבן, אך יכול להיות שחור (בעובי הדק יותר). בהיותו מוצר תעשייתי (בעיקר לבניית דגמים), הוא גם זול יותר בכמה עשרות שקלים ואף מאות בהשוואה לחומרים אחרים.

לכתבה המלאה >

הדפסת תמונות על קאפה

לוח קאפה עשוי משתי שכבות בסיס של חומר מוקצף, שבמרכזו נמצא מעיין ספוג. שכבות אלו הופכות אותו ליציב, קשיח ונוח לעבודה. ויזואלית למי שאינו מבין זה נראה כמו סתם עוד קרטון עבה מאוד. אולם הקאפה או בשמו המקצועי “פום-בורד” הינו בעל דחיסות גבוהה במיוחד, דבר המבטיח את חוסנו ואיכותו ארוכת השנים. פני השטח של לוח זה הינם חלקים וצד אחד שלו דביק.

לכתבה המלאה >

קאפה, קנבס ומה שביניהם

לאלה מכם שעוסקים בגרפיקה, שרטוט ואומנות המילים “קאפה” ו”קנבס” אינן זרות.

כשמדובר בצרכים אומנותיים עומדות ברשותנו מספר אפשרויות להציג את יצירתנו, קאפה וקנבס הן המועדפות מכיוון שכל אחד מהחומרים נוח לעבודה, ולכן ניתן לראותן לרוב בשימוש סטודנטים לאמנות, כמו גם אמנים מוכרים המציגים את עבודותיהם למכירה בגלריות. הכל על פי צרכיהם וצרכי הקונה.

לכתבה המלאה >

כל תמונה צריכה מסגרת

בעידן המודרני תמונות תופסות חלק בלתי נפרד ואף מרכזי בתרבות, כאמצעי להצגת חיי החברה והמשפחה לעין הציבור ולשימורו. לפיכך, ישנה חשיבות לאופן ההצגה, על כל רבדיו, הבא לידי ביטוי בשימוש במסגרות לתמונות. כשמה כן היא, המסגרת סוגרת על התמונה בחלל ומעניקה לה תחום ובידול, משמשת כאמצעי הבלטה להקרין למתבונן את הפרטים בה.

לכתבה המלאה >

10 טיפים לצילום סלולארי מיטבי לקנבס

כל סלב וכל ידוען כבר יודע שהסתובבות ברחוב, ואפילו ירידה למכולת השכונתית לרכישת לבן או חלב, יכולות להסתיים בתמונה לא מחמיאה בשבועון, בעיתון או באחת מתוכניות הבידור בטלוויזיה. היום כבר אין צורך להיות צלם מקצועי בעל מצלמה סופר חדשנית עם רזולוציות זום ופיקסלים ומונחים מעין אלו, אלא פשוט לשלוף את הטלפון הסלולארי, ללחוץ על כפתור אדום ולצלם.

לכתבה המלאה >

התגלגלותו של הקנבס

בד הקנבס הינו בד הארוג בצורה חלקית בלבד, ובאריגה גסה המקנה לבד קשיחות ועמידות. מקור המילה קנבס טמון במילה canevaz באנגלית או בצרפתית של המאה ה- 13. פירוש המילה כנראה שאוב מן המילה cannapaceus, שפירושה בלטינית עשוי מקנבוס (סוג של צמח). בד הקנבס, בצורתו המודרנית עשוי כותנה, ושונה מבדים אחרים כגון ג’ינס בצורת האריגה הפשוטה והגסה שלו. במקומות מסויימים נהוג לדרג את טיב בדי הקנבס על פי משקלם, ככל שמשקל בד הקנבס נמוך יותר, כך הדירוג שיקבל יהיה גבוה יותר.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קנבס לצרכי האמן

שימוש האמן בהדפסה על קנבס
 
כל אמן, העוסק באומנות מחכה ליום בו יוכל להציג את ציוריו בתערוכה מסודרת. כאשר הוא צבר מספיק מוניטין ומספיק יצירות להצגה ולמכירה, יוכל האמן להגשים את חלומו, ולהקים תערוכה המכילה את יצירות האומנות שלו. הקמת תערוכה מצריכה ארגונים רבים כגון: בחירת האולם, הזמנת הקהל, פרסום התערוכה, והדפסת התמונות והיצירות לתצוגה.

לכתבה המלאה >

להפוך כל תמונה ליצירת אמנות

הציור המופשט והאבסטרקטי של הילד מהגן, הצילום במצלמת הטלפון מהחופשה המשפחתית בגליל ואפילו תמונה מעניינת שנמצאה ברשת, כל אלו, ואלפי צילומים, תמונות ורגעי קסם מצולמים אחרים, יכולים להיות מונצחים ומוצגים לגאוות עולם בעזרת טכניקה של הדפסה על קנבס, טכניקה שהולכת ומתפתחת מדי יום והופכת לפופולארית ולנגישה יותר ויותר.

לכתבה המלאה >

היזהרו מעסקאות מפוקפקות של הגדלת תמונות

הדפסה על קנבס וקאפה הפכה לאמצעי פופולרי ביותר להפקת תמונות איכותיות לצרכים שונים. טכנולוגיית הדפוס החדישה המאפשרת הדפסה באיכות חסרת תקדים וברמת דיוק מדהימה על משטחים כמו קנבס וקאפה שינתה את ענף ההדפסות מקצה לקצה, והציבה סטנדרטים חדשים בתעשייה. היכולת להפיק הדפסות ברמה כה גבוהה ” הורידה ” את האומנות אל העם, וכל אדם בעל גישה אמנותית יכול להפיק עבודות מדהימות על יד הדפסה על קנבס או קאפה.

לכתבה המלאה >

האיכות מנצחת בהדפסה על קנבס

צריכים לקשט קיר לבן בסלון? מתנה למפקד הוותיק שפורש מהצבא? תמונה לבן שהגיע למצוות? כבר החלטתם שהדפסה על קנבס מתאימה לכל אירוע ומצב? עכשיו אתם רק צריכים לראות איך עושים את זה. ברור שהשלב הראשון הוא בחירת התמונה או הצילום שיודפסו על הבד, אחר כך בחירת הגודל המתאים ואז פנייה לבעל המקצוע שיהפוך את הפנטזיה למציאות ממוסגרת.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קנבס במקום תמונת מקור- גם במוזיאון הלובר!

בד הקנבס העשוי כותנה ומיוצר באופן בסיסי וגס, החל את דרכו כאריג עבור אוהלים, סירות מפרשים ועוד. בהמשך, במאות ה-16 וה-17 שבה את ליבם של הציירים, שהפכו אותו למשטח המועדף עליהם במקום פלטות עץ שהיו פופולאריות עד אז למטרות ציור. רק לקראת סוף המאה ה-20, ממש לפני כ-25 שנים, הומצאה שיטת ההדפסה על קנבס, וגם אז מרבית השימוש בה נעשה על ידי האומנים של אותה התקופה שיצרו באמצעות שיטת ההדפסה העתקים מדויקים של יצירות שציירו בעיקר בשמן. השיטה החליפה את הרפרודוקציות שהיו נהוגות עד אז.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קנווס- דור חדש בפרסום העסק

אין בעל עסק שלא מוצא את עצמו טרוד במחשבות תמידיות על רעיונות פרסום חדשים, דרכים לשיווק ולקידום מוצר או סתם על דרך נוספת לייצר באזז תקשורתי סביבו מתוך מטרה להישאר בכותרות. אם להיות כנים, לצערנו לא כולנו ניחנו בראש פרסומי ולא תמיד יש לנו זמן לעקוב אחרי הנישות החדשות הקיימות בשוק ולכן, אם לא ניקח מומחה לתחום, הרבה פעמים נזרוק את כספנו לחינם וללא כל התקדמות.  

לכתבה המלאה >

מהו קנבס

קנבס הינו בד כותנה העשוי שתי וערב. בד זה נמצא כמעט בכל מקום, החל בתעשיות האופנה דרך ציוד מטיילים, מפרשי ספינות, שקים תרמילים ועוד.

לכתבה המלאה >

קנבס הינו נכס לבית העסק

הדפסה על קנבס הינה פרוצדורה טכנולוגית מדהימה, שהתפתחה רבות בשנים האחרונות ומשמשת בעיקר לעיצוב ויצירת מזכרות בצורה פשוטה, זולה ונוחה הן להצגה ביתית והן למטרות עסקים.

לכתבה המלאה >

הדפסה על קנבס כטרנד לעיצוב הבית

הדפסת תמונה על קנבס הינה תהליך, אשר בו התמונה מעובדת על ידי טכנולוגיית הדפסה דיגיטלית. תוצאת ההדפס מרהיבה ביופייה, הן מבחינת ססגוניות צבעיה, הן מבחינת מקוריות התמונה והן מבחינת החדות והאיכות הגבוהה שלה. מכיוון שבתקופה האחרונה הדפסה על קנבס הפכה להיות נפוצה וזמינה הרבה יותר מפעם, גם המחיר הפך להיות שולי ונמוך מאוד, ולמעשה שווה לכל נפש.

לכתבה המלאה >

קולאז’ תמונות מודפס על קנבס

במשך השנים, התפתח הטכנולוגיה של הדפסות קנבס ואנשים רבים בוחרים כיום לתלות בביתם או להעניק במתנה קולאז’ תמונות מודפס על קנבס. מוצר זה הוא מאוד פופולארי אך חשוב מאוד להקפיד על מספר פרמטרים על מנת לוודא כי אנו מבצעים את ההדפסה במקום מקצוע ואמין שעושה שימוש בחומרים איכותיים.

לכתבה המלאה >

בחירת חברת הדפסה לתמונות קנבס

אם החלטתם ליצור קיר תמונות משפחתיות בבית, רוצים לשדרג את מראה הסלון עם תמונה חדשה ויפיפייה או להעניק מתנה מצולמת לקרוב משפחה או חבר, הדפסה על תמונות קנווס איכותיות היא הפתרון האידיאלי עבורכם. היום קיימות הרבה מאד חברות הדפסה שמציעות שירותי הדפסה על קנווס של תמונות אישיות וגם תמונות לבחירה מתוך הצע קיים.
 
איך נבחר את חברת ההדפסה האיכותית ביותר שתיצור עבורנו תמונה איכותית ועמידה?

לכתבה המלאה >

טרנד עיצובי שתופס תאוצה

הדפסה על קנבס היא ההדפסה האיכותית ביותר שניתן למצוא כיום וזאת כבר עובדה קיימת. אותו החומר שהשימוש בו בעבר היה שמור אך ורק לאומנים וציירים, זמין כעת גם לצרכי הדפסה בעקבות השתכללות מכונות הדפוס והוזלה משמעותית במחירו. הדפסה על קנבס מעניקה מה שאף משטח הדפסה אחר לא יכול לתת- מראה מכובד ומרשים, גוון וטקסטורה מיוחדים ומוצר מוגמר ששורד את פגעי הזמן לאורך שנים.

לכתבה המלאה >
X

28% הנחה!

איזה של הנחה!!!

22/10/2017

לקבלת ההנחה
העתק את קוד הקופון בעמוד התשלום:

neshikot