היזהרו מעסקאות מפוקפקות של הגדלת תמונות

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

5 דרכים להימנע מעסקאות מפוקפקות של הגדלת תמונות

כיום, כאשר לכל אחד יש מצלמה זמינה בטלפון הנייד ולא מעט תמונות מוצלחות מצטברות בכרטיסי הזיכרון, קיים לעתים רצון להוציא את הצילומים מתוך הקובץ הדיגיטלי ולהביט בהם באופן ממשי. באמצעות הטכנולוגיה הזמינה של הדפסת צילומים על קנבס, קאפה PVC ועוד, ניתן להעניק לצילומים המוצלחים מקום ראוי, לתלות אותם בפינות שונות בבית, ולהעניק כמתנה אישית וייחודית למשפחה ולחברים. אך לפני שאתם מדפיסים את הצילומים, חשוב מאוד להקפיד לבחור בנותן שירות אמין ומהימן, בעל מוניטין וניסיון בתחום אשר עובד רק עם חומרי גלם מעולים ומבטיח 100% אחריות על איכות המוצר. ויש להימנע מעסקאות מפוקפקות בהם אתם עלולים לקבל מוצר באיכות ירודה אשר לא יחזיק מעמד למשך שנים. איך יודעים כיצד לזהות נותן שירות אמין, וממה יש להיזהר.

אך קודם כל, מהי בעצם הדפסה על קנבס וקאפה?

הדפסה על קנבס וקאפה הפכה לאמצעי פופולרי ביותר להפקת תמונות איכותיות לצרכים שונים. טכנולוגיית הדפוס החדישה מאפשרת הדפסה באיכות חסרת תקדים וברמת דיוק מדהימה על משטחים כמו קנבס, PVC וקאפה ולמעשה שינתה את ענף ההדפסות מקצה לקצה, והציבה סטנדרטים חדשים בתעשייה. היכולת להפיק הדפסות ברמה כה גבוהה” הורידה” את האומנות אל העם, וכל אדם בעל גישה אמנותית יכול להפיק עבודות מדהימות על יד הדפסה על קנבס, PVC או קאפה.


אם בעבר השימוש בבד הקנבס היה נחלתם של ציירים ואומנים מקצועיים בלבד, הרי כיום כל אחד מאתנו יכול להדפיס צילומים או כל יצירה אחרת על גבי קאפה, PVC או קנבס עבורו או כמתנה מקורית עבור הקרובים לו, אשר עומדת בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות. בד הקנבס הינו עמיד ביותר ובתנאים הנכונים עשוי להחזיק מעמד שנים רבות. גם למשטחי PVC וקאפה יתרונות רבים אשר נובעים בין היתר מהעובדה שאין צורך להרכיב מסביב להם מסגרת, אלא במידת הצורך רק מסגרת תומכת אשר מאפשרת תלייה נוחה. כמו כן, עלות ההדפסה על קאפה נמוכה משמעותית מהדפסה על קנבס והאיכות מצוינת.

 

ממה להיזהר? בשתי מילים- היזהרו מרמאים!

וקצת יותר בהרחבה - כמו בכל ענף פופולרי גם בתחום ההדפסות על קנבס וקאפה פועלות חברות בעלות סטנדרטים נמוכים בלשון המעטה. חברות אלה, הפועלות על גבול השרלטנות, מבטיחות תוצאות איכותיות אך השימוש בחומרי גלם זולים ובציוד מיושן מביא להדפסים ברמה ירודה. כך שבין היתר הצבע שלהם עלול לדהות והבד אף עלול להתפורר או להיקרע עם הזמן. חובה להיזהר מעסקאות זולות במיוחד המבטיחות תוצאות מדהימות. במקרים אלה, האכזבה מובטחת.

 

איך לבחור חברת הדפסה אמינה ואיכותית?

אז איך לבחור את החברה הנכונה?

אין ספק שבמידה וחברים ובני משפחה ממליצים לכם בחום על חברת הדפסות איכותית, רצוי לנצל את המידע גם אם חברות אחרות מציעות שירותים זולים במיוחד. כמו כן, חשוב מאוד לערוך מחקר מקדים באתרים הרלוונטיים על מנת לבדוק את המוניטין של החברות השונות הפועלות בשוק. לאחר שאיתרתם חברות ראויות, בקשו הצעת מחיר כוללת לפרויקט על מנת להימנע מהפתעות בהמשך. שמם של חברות איכותיות המספקות שירות הדפסות איכותי במחירים הוגנים רץ לפניהם וכך גם במקרים הפוכים : חברות מפוקפקות זוכות לביקורות שליליות בפורומים הרלוונטיים לכן מומלץ לבצע סקירה יסודית לפני שמוסרים את העבודה לביצוע.

 

בהמשך לכך, ישנם מספר פרמטרים שחשוב להתייחס אליהם בבואנו לבחור את חברת ההדפסות הנכונה:

דיו מקורי דיו מקורי

יש לוודא כי נעשה שימוש בדיו מקורי ואיכותי בלבד, המיוצר על ידי חברה מובילה ומוכרת, ולא בתחליפי דיו למיניהם אשר פוגמים באיכות המוצר.

מסגרת איכותית לקנבס מסגור לקנבס

על המסגרת התומכת להיות עשויה מעץ איכותי ללא פשרות – למשל עץ אורן איכותי, ועליה להיות ובעובי של לפחות 3.5 - 5 ס״מ. יש לוודא כי לא נעשה שימוש במסגרות מוכנות, ובעץ דק ולא איכותי.

שירות אישי וטוב שירות אישי וטוב

לוודא שיש אל מי לפנות בכל שלב בהזמנת ההדפסה ולאחריה, וכמובן שהשירות נעשה ברוח טובה ומכל הלב.

תהליך פשוט וידידותי תהליך פשוט וידידותי

היום בעידן הדיגיטלי, חשוב שתהליך הזמנת ההדפסה יהיה נגיש ונוח ויוכל להתבצע מכל מחשב וטלפון נייד.

שביעות רצון מובטחת 100% שביעות רצון

רק חברה שמאמינה במוצריה ויש לה מוניטין של עשייה איכותית לאורך שנים, יכולה להבטיח החזר כספי במידה ואין 100% שביעות רצון מאיכות המוצר. חפשו חוות דעת של לקוחות באתר ובעמוד הפייסבוק

לכן אלפי לקוחות בחרו וממשיכים לבחור בסקנקס להדפסת תמונות על קנבס, קאפה ועוד.

5 דרכים להימנע מעסקאות מפוקפקות של הגדלת תמונות

חוות דעת ופידבקים על סקנקס