אחווה, משפחה, אהבה.
ביחד אנחנו נעבור את זה.
קופון YAHAD20 זמין עבורכם עם 33% הנחה.

מחירון

בדקו אותנו!

כחנות המפעל הישראלית, אנו דואגים לשמור על המחיר האטרקטיבי ביותר בשוק.

החל מ- ₪29
עם קופון* ₪25

* שימוש בקוד הקופון YAHAD20 בעמוד הרכישה יקנה לכם 33% הנחה.
המחיר המוצג מעוגל. ט.ל.ח.

עלות המשלוח

מחיר המשלוח נקבע לפי אורך הצלע הארוכה של המוצר כאשר הוא ארוז
* משלוחים למקומות רחוקים - עד 14 ימי עסקים (כולל הכנה)

עד 50 ס"מ משלוח ₪33
עד 100 ס"מ משלוח ₪33
עד 150 ס"מ משלוח ₪99

איסוף עצמי

איסוף עצמי כמובן ללא עלות, ניתן לתאם הגעה עם חנות המפעל בכתובת רחוב המרץ 20, פתח תקווה. מס׳ טלפון - 03-5595562

טיפ בטיחותי! יש להשמר מגופים המציעים הדפסה עם דיו חלופי (לעיתים מסרטן) ומסגרת עץ בסטנדרטים נמוכים - דבר המאפשר הוזלה במחיר אך עם איכות מוצר ירודה!

לא רק בגלל המחיר הנמוך…

מדפיסים אחרים
דיו מקורי לא מתפשרים על איכות רבים מציעים דיו חלופי מה שיוצר במהלך השנים דהייה ואיכות מוצר נמוכה.
מסגור לקנבס עץ איכותי ללא פשרות - עץ אורן איכותי בעובי 3.5 - 5 ס״מ לפי בחירה החלק המרכזי בו רוב המדפיסים בארץ חוסכים הוא העץ שמחזיק את הקנבס. מסגרות מוכנות, עובי צר ואיכות עץ נמוכה, אלו יוצרים תוצאות נמוכות יותר ואורח חיים קצר יותר למוצר.
עורך גרפי צמוד ניתן ליצור עמנו קשר לשם עריכה גרפית ועיצוב ייחודי על ידי הגרפיקאים המנוסים שלנו מה שנשלח זה מה שיוצא, זה מה שקורה לרוב. אנו דואגים לעבור על כל תמונה ותמונה ומוודאים שאכן היא תקינה להדפסה והיכן שניתן עושים אופטימיזציה.
שירות אישי מרגישים כבר בשיחת הטלפון הראשונה :) אנחנו לא נעלמים, שוכחים או מזלזלים חלילה בלקוחות שלנו. הכל באהבה גדולה ושירות מכל הלב.❤️
100% שביעות רצון ממש ככה, כמו שזה נשמע. אין צורך בהסברים, פשוט התשלום חוזר. יותר מאשר להרוויח, חשוב לנו הערך שאנו מביאים אתנו לעבודה. במידה ואין שביעות רצון מלאה אנו לא מעוניינים בכסף ומוכנים להחזיר אותו.
הנחות גבוהות במיוחד מחירים נמוכים באמת. רבים מציעים אחוזי הנחה שלכאורה נראים גבוהים במיוחד, אך לאחר שבודקים את המחיר הסופי מגלים כי לפעמים הנחה גבוהה לא במיוחד שווה.
תהליך פשוט וידידותי חווית משתמש זה הכל לא מיילים כבדים או מערכות איטיות. החווייה חשובה לכולנו, אנו משתדלים לשפר אותה באופן קבוע ושמחים לקבל חוות דעת.
הדפסה ישירות מהנייד האייפון שלך עומד לככב! רוב התמונות שלנו יושבות בנייד שלנו - הכי פשוט להדפיס ישירות משם! אנו מהבודדים שנותנים אפשרות זו.
תמונות מאינסטגרם ופייסבוק קליק ואתה שם ניתן להדפיס ישירות מהמדיה החברתית האהובה עלייך. אנו מהראשונים ומהבודדים בארץ שמציעים שירות זה.

100% שביעות רצון מובטחת

החזר כספי מלא במידה ואין שביעות רצון ומבסוטיות מהתוצאות ! :)

התחילו בחווית היצירה
X
לפרטים נוספים
קאפה 20x30 במתנה למזמינים מעל 120 ש"ח
+

33% הנחה

מסתיים בעוד ::

קוד הקופון

YAHAD20