↓ 🏖️☀️ הקיץ הגיע - אם אתם מבלים בים או מעדיפים מזגן בבית, אל תשאירו את הקיר שלכם ריק ☀️🏖️ ↓
השתמשו בקוד קופון HOT24 כדי לקבל 25% הנחה.
בנוסף! למזמינים מעל 120 ש״ח, תקבלו קאפה מתנה ❤️

בלוג - מאמרים וטיפים

הדפסת קבצי PDF או TIFF על קנבס או קאפה

לעתים מעצבים גרפיים ישמרו את התמונה או העיצוב בפורמט PDF או בפורמט TIFF.
המערכת האינטרנטית שלנו לא תומכת בפורמטים האלו - אך עדיין ניתן להדפיס אותם.

לכתבה המלאה

שילוב עובדים מתמודדי נפש בשיתוף עם עמותת שיקום אחר

גיא (32) מתמודד נפש, שהתקבל לעבודה אצלנו, ב"סקנקס ארט", לפני כשנה ומאז, בכל בוקר, בתשע בדיוק, הוא מתייצב בשערי המפעל עם ברק בעיניים וחיוך גדול על השפתיים. גיא הגיע אלינו אחרי  שנים רבות ,שבהן ישב ספון בביתו מתמודד עם קשיים  נפשיים רבים וחושש מהתערות בחברה.

לכתבה המלאה

קולאז' תמונות – מתנה מושלמת לשחרור מהצבא

הנה רעיון נפלא למתנה: קולאז' תמונות, הכולל תמונות מרגעים שונים, תמונות מתקופה מיוחדת וחשובה, תמונות עם החברים הקרובים או בני המשפחה ועוד. קולאז' זה הוא דרך מצוינת להנציח את הרגעים החשובים בחיים, וכמובן גם מתנה מושלמת לכל אירוע ואחת התקופות המעניינות ומלאת החוויות הינה תקופת השירות הצבאי.

לכתבה המלאה

סודות ההדפסה המקצועית

הדפסות על בד קנבס קיימות כבר עשרות בשנים, אם לא יותר מכך. הרבה מאוד ציירים ומאיירים ניצלו את איכויות בד הקנבס על מנת ליצור רפליקות מיצירותיהם ולמכור אותם שלא בתערוכות או בגלריות יוקרתיות, וכך הגיעו הרבה מאוד יצירות אמנות גם להמוני העם ולשוחרי האמנות שלא היה בידם הממון לרכוש יצירות "ממוסגרות".

לכתבה המלאה

מודפס באהבה ♥

מה מביאים למי שכבר יש לה הכל? למי שכבר חוותה, עשתה, ניסתה ו..בינינו, כבר מיצתה? הנה רעיון פשוט, מבריק ויפהפה, תרתי משמע, הדפסת תמונה על גבי נייר קנבס. זו יכולה להיות תמונת דמות, תמונת נוף או תמונה משפחתית על רקע אהוב, מוכר או נוסטלגי, זו יכולה להיות מזכרת מאירוע משפחתי מרגש או משמעותי, זו יכולה להיות אפילו תמונה שמעלה נשכחות מאנשים שהיו ואינם עוד.

לכתבה המלאה

מבחן בד לתמונה

על פי ההגדרה המילונית, קנבס הוא בד הארוג בצורה גסה ויכול לשמש ליצירת מפרשים לסירות ולאוניות, כבד אוהלים ולציפוי משטחים גדולים, ובנוסף, הוא נפוץ במיוחד כבד המשמש משטח לציור ועל סוג שימוש דומה לזה, שימוש אמנותי במיוחד, יעסוק מאמר קצר זה.

לכתבה המלאה

חוג צילום - להפוך פוטנציאל לכישרון

בעידן המודרני שבו כבר כל ילד מסתובב עם פלאפון ומצלמה, צילום נהיה חלק מהשגרה: לצלם נופים, את שגרת היום-יום ואפילו אירועים או מסיבות. יש כאלו שלוקחים את תחביב הצילום שלב אחד קדימה ולוקחים חוג לצילום, שמסייע להם לשפר את התוצאה הסופית של הצילום.

לכתבה המלאה

מחפש מתנה עם משמעות? תדפיס תמונה על קנבס!

צ'ק הוא תמיד מתנה מוערכת אבל בסופו של דבר אין לו משמעות אמיתית מלבד מספר. הדפסת תמונה על קנבס כמתנה זה הטרנד החדש ולא קשה להבין למה. בסופו של דבר , תמונה הינה דרך לנצור רגע מסוים , סיטואציה , משמעות. 

לכתבה המלאה

הדפסת מדבקות לוגו לרכבי החברה

אין כל ספק כי על כל רכב ששייך לחברה יש להציב מדבקת לוגו מתאימה. המדבקות מסמלות כי הרכב שייך לחברה ומסייעות לתהליך הפרסום והמיתוג. חשוב לציין כי מדבקות לוגו לרכבי החברה אינן מדבקות גדולות שמושכות תשומת לב רבה. אפשר כמובן למצוא גם מדבקות פרסום גדולות שמעבירות מסרים של פרסום.

לכתבה המלאה

הדפסת תמונות פורים, זיכרון שמח ומבדח

חג הפורים הוא החג שבו הכל אפשרי, הכל מותר ואפשר אפילו לצאת מהמסגרת הרגילה והמוכרת ולהתפרע בשלל תחפושות, איפור, לבוש והתנהגות, כל עוד הדבר אינו פוגע, כמובן, באדם אחר או במתחפש עצמו..

לכתבה המלאה
שלחו לי הודעה בווטסאפ
X
לפרטים נוספים
קאפה 15x20 במתנה למזמינים מעל 120 ש"ח
+

25% הנחה

קוד הקופון

HOT24