הדפסת מדבקות לוגו לרכבי החברה

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

אין כל ספק כי על כל רכב ששייך לחברה יש להציב מדבקת לוגו מתאימה. המדבקות מסמלות כי הרכב שייך לחברה ומסייעות לתהליך הפרסום והמיתוג. חשוב לציין כי מדבקות לוגו לרכבי החברה אינן מדבקות גדולות שמושכות תשומת לב רבה. אפשר כמובן למצוא גם מדבקות פרסום גדולות שמעבירות מסרים של פרסום.

 

בחירת סוג המדבקות וגודלן מתבצע בהתאם למטרה המבוקשת. כאשר מדובר ברכבים שמשמשים את ההנהלה והעובדים הבכירים, נהוג להסתפק במדבקות לוגו פשוטות שמוצבות בצד הרכב. אם מדובר ברכבים שמשמשים סוכני מכירות כבר אפשר יהיה לבחור במדבקות מעוצבות ומיוחדות יותר.

 

חברות גדולות לתקשורת, סלולר ואחרות בחרו בהדפסת מדבקות ענק לרכב למיתוג המוצרים החדישים ביותק שלהם ולא הסתפקו במדבקות לוגו, כמובן שמהלך שכזה מומלץ לתאם עם מנהל המותג וצוות הפרסום של החברה. לא פעם מהלכים קיצוניים שכאלו יכולים ליצור את האפקט ההפוך ולפגוע במקום להועיל למותג ולמוצר המקודם.

 

היכן כדאי לרכוש את המדבקות?

תחילה נבהיר כי לא תרצו לרכוש מדבקות לוגו לרכבי החברה באיכות נמוכה. רכבים זקוקים למדבקות עמידות בפני תנאי מזג האוויר. מדבקות רגילות לא תוכלנה לגלות עמידות לטווח הארוך. על כן, יש לבחור בחברות מובילות שמציעות דבק איכותי, הדפסה ברמה גבוהה, עיצוב גרפי מתקדם ומבחר צבעים. המדבקות מהוות חלק בלתי נפרד מתהליך מיתוג החברה ופיתוח התדמית, כאשר המדבקות לא איכותיות או מרשימות הדבר פוגע בתדמית החברה.

 

מדבקות לוגו לרכבי החברה כדאי לעצב תוך שימוש בצבעים שמאפיינים את החברה, סמל החברה והלוגו שמאפיין אותה. על מנת להבליט את המדבקות על הרכב אפשר יהיה להשתמש בצבע ניקל, אותיות בולטות, מדבקות חיתוך אותיות, מדבקות PVC, דפוס משי, מדבקות הדפסה דיגיטלית בהתאמה אישית ועוד. החברות המובילות בתחום מציעות מבחר מוצרים למיתוג רכבים, פרט למדבקות לוגו תוכלו לעצב גם מדבקות חלון, שילוט וכמה סוגים של מדבקות לרכב.

 

במידה ואתם חדשים יחסית בתחום נמליץ לכם להתייעץ עם חברה מקצועית ועם מעצבת גרפית טרם תדפיסו את המדבקות, זאת על מנת שהם יוכלו להעניק לכם ייעוץ מתאים לגבי גודל, צורה, צבע וכדומה של מדבקות הלוגו.

 

פרסום על רכבים

רכישת שטחי פרסום בשלטי חוצות או בכל אמצעי תקשורת אחר, כרוכה בעלויות כספיות משמעותיות. מדבקות לרכב מאפשרות לבעל העסק לעשות שימוש נבון בנכס שכבר נמצא בבעלותו. פרט לעלות הדפסת המדבקות לא יהיו עלויות נוספות. הרכבים מקדמים את העסק תוך כדי תנועה ללא כל צורך במאמץ.

 

יש לציין כי חברות שאינן מחזיקות ברכבים גדולים משלמות לא פעם לציי משאיות על מנת להשתמש בשטחי הפנים שלהן למטרות פרסום, המשאיות חוצות את הארץ ובעצם משמשות כלוחות מודעות על גלגלים באפקטיביות מושלמת. יש לזכור כי כל אמצעי פרסום החושף את החברה שלכם לקהל היעד הפוטנציאלי מעלה את הסיכוי להגדיל את רווחי החברה.