שילוב עובדים מתמודדי נפש בשיתוף עם עמותת שיקום אחר

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

כשגיא (שם בדוי) מותח  את התמונה של לימור עם סבתא עליזה, העיניים שלו נוצצות מהתרגשות.  "הלוואי ויכולתי להסביר לך כמה משמעות זה נותן לי בחיים" הוא אומר בשקט ובידיים מיומנות ניגש לארוז את הרגע הקסום הזה על הקנבס. בעוד כמה דקות התמונה הזאת תהיה תלויה על הקיר בביתה של לימור ואין ספק, שהרגע הזה ימלא אותה בתמהיל עצום של רגשות. כמה כיף לדעת שגיא לקח בזה חלק. 

גיא (32) מתמודד נפש, שהתקבל לעבודה אצלנו, ב"סקנקס ארט", לפני כשנה ומאז, בכל בוקר, בתשע בדיוק, הוא מתייצב בשערי המפעל עם ברק בעיניים וחיוך גדול על השפתיים. גיא הגיע אלינו אחרי  שנים רבות ,שבהן ישב ספון בביתו מתמודד עם קשיים  נפשיים רבים וחושש מהתערות בחברה.  

לפני כמה שנים החלטנו להרחיב את מעגל התרומה החברתית שלנו על ידי  העסקת עובדים מתמודדי נפש במשרות חלקיות ומלאות.  כעסק שמתמחה בהדפסה איכותית של רגעי החיים שלכם, אנחנו תמיד מבקשים לראות קודם כל, ולפני הכול, את האנשים שעומדים מאחורי סיפורי החיים ולתת לכל אחד מהם הזדמנות שווה להשתלב במעגל החיים.  

פעם ביום, לפחות, אנחנו נשאלים: איך זה להעסיק מתמודדי נפש בעסק ייצרני שכזה? כידוע, העסקת עובדים בכלל זה עניין מורכב בפני עצמו ועל  אחת כמה וכמה כשמדובר בהעסקת עובדים עם צרכים מיוחדים, ובמקרה שלנו, מתמודדי נפש. כמו כל אדם, גם הם מביאים איתם לעבודה מידי יום את עולמם האישי והנפשי המורכב וביחד איתנו לומדים להפריד בין אלה והכי חשוב, למצוא משמעות לחיים דרך העשייה. זהו ריקוד הדדי, שיש בו צעד קדימה ולפעמים שניים או שלושה אחורה, אבל ידיעה ברורה, שרק כשמושיטים יד, אפשר ביחד לחצות את הכביש והרווח הוא לגמרי הדדי.  

אין דבר משמח יותר מלראות בכל בוקר  את העובדים,  מתמודדי הנפש היקרים שלנו, נכנסים לעסק עם חיוך על השפתיים, אנרגיה חיובית וחדוות עשייה מרובה.  כל תמונה שמגיעה אלינו דרככם, מודפסת, נמתחת ונארזת  בידיהם ובנשמתם האוהבת של העובדים המסורים שלנו, שזוכים גם למשוב הפנטסטי שלכם. אנחנו מקפידים להראות להם כל תגובה, פרגון וגם את הערות והארות  הנדיבות שלכם, כל זה מקדם, מפתח ומעצים אותם בכל בוקר מחדש. 

אין ספק שכל זה יחד, הופך את כולנו לאנשים טובים יותר. 

חברת "סקנקס ארט" שמחה ומתרגשת לקחת  חלק ביום החשוב והשמח הזה זו השנה השלישית, ולהודות לכולכם, על האמון הרב והלא מובן מאליו,  שאתם נותנים בנו  ובעובדים שלנו, בכל יום ובכל שעה.

אין ספק שגם השנה תהיה לנו הזכות ההדדית להעניק למתמודדי הנפש משמעות נוספת לחיים דרך ההזמנות הנפלאות שלכם ליצירה המשותפת של כולנו. 

אתם, כמובן,  יותר ממוזמנים להמשיך ולבחור בנו להיות העין, הלב והיד הטובה שתפנק אתכם, ומכל הלב והנשמה, ברגעים היפים שאותם בחרתם להניח על קירות ביתכם. 

מחכים לכם,

סקנקס ארט – הדרך שלנו להצניח רגעים.