קולאז' תמונות – מתנה מושלמת לשחרור מהצבא

יוצרים בקלות קולאז׳ תמונות מהמם עם סקנקס, לחצו כאן כדי להתחיל.
זכרו להשתמש בקופון כדי לקבל הנחה של עד 37%!

 הנה רעיון נפלא למתנה: קולאז' תמונות, הכולל תמונות מרגעים שונים, תמונות מתקופה מיוחדת וחשובה, תמונות עם החברים הקרובים או בני המשפחה ועוד. קולאז' זה הוא דרך מצוינת להנציח את הרגעים החשובים בחיים, וכמובן גם מתנה מושלמת לכל אירוע. אם החבר, החברה, האח או האחות שלכם משתחררים מהצבא ואתם רוצים להפתיע אותם במתנה מקורית ומיוחדת, קולאז' תמונות הוא ללא ספק הפתרון המתאים. למי מתאימה מתנה כזו ואילו תמונות כדאי לשלב בה? הנה, התשובה:

מתנה לשחרור מהצבא של חבר קרוב

החבר הכי טוב שלכם משתחרר מהצבא? אתם רוצים לשמח אותו במתנה מקורית וקצת שונה? קולאז' תמונות הכולל תמונות שלכם יחד וגם לחוד לאורך כל תקופת הכרותיכם הוא מתנה מושלמת. מכיוון שמדובר במתנה לכבוד השחרור מהצבא, כדאי לכם לשלב בקולאז' גם תמונות מרגע הגיוס ומובן גם מרגע השחרור. אחד היתרונות שבקולאז' כזה היא האפשרות לעצב אותו בסגנונות שונים ולשלב בין כמה תמונות של רגעים נפלאים. את הקולאז' המקסים הזה תוכלו להביא במתנה לחבר יחד עם ברכה ואולי גם ספר טוב.

תמונה על קנבס לחברים מהצבא

מתנה לשחרור מהצבא לבנות

במקום לקנות בגד, סבון ריחני או אולי קישוט לחדר, קולאז' תמונות הוא מתנה נפלאה לכל בת, המשתחררת מהצבא. בקולאז' ניתן לשלב בין תמונות מתקופות שונות וגם לקשט אותו בשלל של קישוטים צבעוניים. לאחר הזמנתו ניתן להדביק בקצוותיו סרטים צבעוניים, כוכבים נוצצים ואלמנטים נוספים, שיוסיפו לא מעט לקולאז' עצמו ויהפכו אותו למושקע ומיוחד עוד יותר. אפשר לצרף לקולאז' מתנות נוספות, שיכולות להתאים למשוחררת הטרייה, כמו בושם ריחני, פרחים, שובר לספא יוקרתי ועוד.

חיילת בצבא ההגנה לישראל

מתנה לשחרור מהצבא לחברה הטובה

כשהחברה הכי טובה משתחררת מהצבא זהו, ללא ספק, רגע מרגש ומיוחד מאד המצדיק תכנון אירוע מיוחד. אם החברה הכי טובה שלך משתחררת מהצבא ואת רוצה להפתיע אותה במתנה מקורית, קולאז' של תמונות הוא פתרון נהדר. אם אתן חברות טובות כבר לא מעט שנים, יש לכן וודאי גם לא מעט תמונות משותפות שצולמו לאורך השנים. זה הזמן לאגד אותן יחדיו בקולאז' אחד וליהנות מתזכורת נפלאה. אפשר לבחור בגדלים שונים של תמונות, להוסיף להן רקעים מיוחדים וגם אלמנטים קישוטיים שונים, שיחד יוצרים מוצר מוגמר צבעוני ומזכרת מושלמת לחברות קרובה.

מתנת שחרור לחברה טובה מהצבא

מתנה לשחרור מהצבא למפקד

חיילים משוחררים רבים מחפשים מתנה קצת אחרת למפקד שלהם בצבא. אם מדובר במפקד קרוב ואהוב, כדאי להשקיע במתנה מקורית, במזכרת מתקופה מיוחדת ומאתגרת בעיקר. כמתנה לכבוד השחרור מהצבא אפשר להביא למפקד קולאז' של תמונות שצולמו לאורך השירות המשותף, תמונות מהבסיס, מחדר האוכל, מפעילויות שונות וגם תמונות של החיילים ושל המפקדים האחרים. אפשר ליצור מזה כמעין סיפור בתמונות או לשלב בין כל התמונות יחד לצד קישוטים נוספים.

מתנה לשחרור מהצבא לאח או לאחות

האחים האהובים שלכם משתחררים סוף סוף מהצבא? אם אתם וההורים עורכים להם מסיבת שחרור ומחפשים גם מתנה נפלאה לכבוד האירוע החשוב, קולאז' תמונות הוא דרך נפלאה להזכיר להם עד כמה אתם אוהבים וגם לתת להם מזכרת מתקופה ארוכה ובעיקר משמעותית מאד בחייהם. תוכלו לפנות לחברים הקרובים שלהם מהצבא ואולי גם למפקד ולבקש מהם תמונות שבהם צולמו האחים שלכם במהלך הצבא. לקולאז' תוכלו לצרף גם כמה תמונות ילדות מקסימות וביחד ליצור שילוב נהדר של כמה תקופות.

מתנה לשחרור מהצבא מכל בני המשפחה

רוצים להפתיע בן משפחה שזה עתה השתחרר מהצבא? בן משפחה שיש לו כמעט הכל וקשה להפתיע אותו במתנות מיוחדות וקצת שונות? אז, הנה רעיון. כמתנת שחרור מהצבא מכל בני המשפחה תוכלו להביא לו קולאז' תמונות נהדר שבו תמונות שלכם יחד איתו לאורך השנים וכמובן גם תמונות שלו מתקופת הצבא. אפשר להוסיף לזה ברכה גדולה עליה חתומים כל בני המשפחה, לרגל שחרורו מהצבא. אפשר גם להוסיף למתנה בלונים צבעוניים ואולי גם ספר טיולים, אם הוא מתכננן לצאת לטיול הגדול בקרוב. מדובר במזכרת מושלמת וגם מתנה אישית מיוחדת במינה, שוודאי תשמח אותו לא מעט.

 טקס השבעה - רגע בלתי נשכח

 

צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונסייע לכם בעיצוב הקולאז' ובהדפסתו

 

התמונות צולמו ע"י צה"ל ואושרו לשיתוף