הדפסת תמונות פורים, זיכרון שמח ומבדח

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

חג הפורים הוא החג שבו הכל אפשרי, הכל מותר ואפשר אפילו לצאת מהמסגרת הרגילה והמוכרת ולהתפרע בשלל תחפושות, איפור, לבוש והתנהגות, כל עוד הדבר אינו פוגע, כמובן, באדם אחר או במתחפש עצמו (אפשר להתחפש ל"שום דבר" אבל לא מומלץ להתחפש ל"אני מדליק" וללכת עם לפיד בוער כל היום, למשל...). עבור ילדים, בעיקר, אך גם עבור המבוגרים שמבקשים, ולו ליום אחד, לחזור ולהיות ילדים, התיעוד של החג הזה ושל השינוי הוויזואלי והחזותי שחל בהם הוא תיעוד חשוב ומרגש וכאשר מבצעים הדפסת תמונות פורים על קאפה, הרי שגם תהליך הכנת התמונה יכול להיות תהליך חווייתי ומעניין כשלעצמו.

 

היתרון הגדול הטמון בתהליך של הדפסת תמונות פורים על קאפה הוא בכך שאפשר לשחק עם הגדלים של התמונה ולעשות מספר תמונות בגדלים שונים, בעוביים שונים  וברזולוציות שונות. הנייר המודפס, אשר מודבק על גבי הקאפה, כאשר מבצעים את התהליך במקום איכותי ומקצועי, הוא נייר איכותי מאוד היכול להיות נייר פוטו מבריק, נייר פוטו חצי מבריק או נייר מט, הוא נשאר לאורך זמן ויכול לשרת את בעלי התמונה המודפסת והמודבקת על גבי הקרטון או הקאפה לאורך זמן רב, מה שמאפשר, אפילו, תיעוד של מספר שנים עוקבות בהן ניתן לראות את תהליך השינוי והגדילה של הילדים, ואת התחפושות השונות בכל גיל, דבר המעיד על תהליך התבגרות, למידה ושינוי תפיסתי ומרחבי.

 

הדפסת תמונות פורים על קאפה היא הפיתרון המושלם ביותר להשלמת מעטפת ההנאה והחוויה מחג הפורים המהנה כשלעצמו, ותרשו לעצמכם לצלם הרבה, לתעד המון ולהנציח את כל הצבעוניות, הקישוט והעדלאידה השנתית והמיוחדת שלנו באמצעות כלי נפלא, פשוט וקל לתחזוקה ולתפעול. את התמונה המודפסת על גבי קאפה הילדים ישמחו לתלות בחדרם, להשוויץ בה לעיני כל ולהיזכר, בעיניים נוצצות, בעת שהייתם בחדר, כיצד הרשו להם המבוגרים להשתובב ולהשתולל, להתאפר ולהרגיש גדולים אל מול הוריהם המחופשים אף הם, ולהבין כי לפעמים אפשר להתיר את הרסן ואת הגבולות ולהיות, באמת, כל מה שבא להם להיות.