הדפס על קאפה- הלהיט בכל תערוכה וקיר

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

כל מי שעוסק בתחום ההדפסים, הצגת תערוכות והעמדת מרכזי תצוגה כבר מכיר את החומר שהפך במהירות שיא לפופולארי שבין המסגרות לתמונות ולפוסטרים בכל מקום אפשרי. מדובר, למי שעוד לא התוודע לחומר הנוח הזה, בפוליאתילן מוקצף (סוג של חומר פלסטיק) שנדחס בשכבות הכוללות לעיתים גם חומרי נייר. עוביו בין חמישה מילימטרים לבין עשרה, וצבעו בדרך כלל לבן, אך יכול להיות שחור (בעובי הדק יותר). בהיותו מוצר תעשייתי (בעיקר לבניית דגמים), הוא גם זול יותר בכמה עשרות שקלים ואף מאות בהשוואה לחומרים אחרים.
 
 
ניתן לייצר לוחות קאפה כמעט בכל גודל רצוי, מה שהופך אותו למתאים לכל מטרה. על לוחות גדולים הניצבים על גבי מעמדים פשוטים, ניתן להציג לוגו רציני של החברה בכנס הבא, אפשר ייצר ממנו קירות לעמדת שירות ניידת צבעונית ומעוצבת ואפשר כמובן לתלות באמצעותו תמונות וצילומים שפיתחנו ועיבדנו בעזרת חברת ההדפסה לגודל ולרזולוציה המתאימים לקיר שברצוננו לקשט. גם אם מדובר בתמונה ביתית לחלוטין, יש לתכנן את גודלה בהתאם לתוכן שלה וכן לגודל הקיר המיועד וכך ההדפסה על קאפה תותאם בדיוק לרצונותינו.
 
 
במה עדיפה הדפסה על קאפה?
היתרון הבולט של הקאפה הוא חוזקה אל מול משקלה המועט. מעבר לזה, בבית דפוס מיומן, יוכלו לסייע באיפיון ההדפסה, בגיבוש ווביצוע ברמה גבוהה. כך למשל יש לדאוג שההגדלה של הצילום שבחרתם,התמונה שמצאתם באינטרנט או בציור מקורי של אומן מועדף, יפותחו בדיוק בגודל המתאים שישמר את איכותם. מעבר לזה, הצמדת הפוסטר אל הקאפה נעשית באופן כזה שלא ניתן להבחין בהפרדה ביניהם ובוודאי שלא ייווצרו שם בועות אוויר.
 
 
הקושי של החומר מבטיח עמידות לאורך זמן מול פגעי לחות ושאר מזיקים, מה גם שההדפסה כולה מצופה בחומר שקוף, שגם משלים את המראה המקצועי והמהודר. הוא יכול להגיע ברמת הברקה שונה עד לרמת מט מוחלט, גם הוא ייבחר על פי אופיו של המוצר. אם מדובר בלוח שיווקי עם הרבה הפניות לחברה המייחצנת, הוא כמובן יהיה מבריק כמראה שחצנית, ואילו במקרה שמדובר בצילום של שדה פרחים, רצוי יהיה לשמר את המראה הטבעי והפראי בכמה שפחות הברקה.