תמונה על קאפה- העתיד כבר כאן

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

הדפס על קאפה חוסך מאיתנו בעצם את הצורך להדביק פוסטרים על קרטונים או חומרים אחרים שרק מייצרים מוצר באיכות נמוכה שעמידותו ומראהו הולכים ונחלשים עם השנים. הופעתו של החומר החדש יחסית בשוק, פתחה כל כך הרבה אופציות שנהנות מלוחות קלים כנוצה אך חזקים מאוד. מכאן ועד הכנת תמונות בכל גודל אפשרי ולכל מטרה באופן שגם חוסך מסגור וזכוכית- הדרך היתה קלה.
 
 
מרגע שטכנולוגיית ההדפסה על קאפה חדרה לשוק עברו תחומים רבים מהפך של ממש. מדובר בחומר פלסטי מוקצף ודחוס המגיע במגוון אפשרויות עובי ובלוחות בטווח עצום של גדלים. כך קרה שחברות פרסום עושות בו שימוש לפוסטרים ענקיים ולעמדות שירות שיווקיות. חברות עסקיות אחרות מייצרות מהחומר את העמדות עצמן או את הלוחות עם התכנים. ואפשר, כמובן, להשתמש בקאפה לצורכי עיבוד דגמים ומודלים- יתרונות שארכיטקטים רבים כבר למדו מזמן.
 
 
הרעיון הוא לבחור את סוג המלל או הצילום/ תמונה שתרצו לראות לנגד עיניכם, ולדאוג להדפסה על נייר באיכות מעולה. מכאן הקאפה בעובי הרצוי יהפוך לבסיס שעליו יוצמד הפוסטר עם הלוגו של החברה או עם הפורטרט האהוב לסלון. ההדבקה נעשית בתנאים מיוחדים ובחומרים המבטיחים הצמדה מוחלטת בין הנייר לבין הקאפה. על הפוסטר נמשך חומר שקוף שתורם למראה המקצועי והאיכותי של הפריט. אפשר לדרג את בהיקותו של החומר ממבריק ועד מט מוחלט.
 
 
מכאן, שהאפשרויות הרבות הן בגודל המוצר והן במטרה שלו מעניקים לצרכן אין סוף אפשרויות, תוך ניצול היתרון הבולט של החומר: שילוב בין קלות לבין חוזק. לכך יש להוסיף את המעלה ההבולטת: מחירו הנמוך יחסית לשאר האופציות הקיימות בשוק. חשוב רק לבחור את חברת ההדפסה בחוכמה, לבדוק את התנאים ואמצעי ההדפסה, ואתם מסודרים.