בחירת חברת הדפסה לתמונות קנבס

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

אם החלטתם ליצור קיר תמונות משפחתיות בבית, רוצים לשדרג את מראה הסלון עם תמונה חדשה ויפיפייה או להעניק מתנה מצולמת לקרוב משפחה או חבר, הדפסה על תמונות קנווס איכותיות היא הפתרון האידיאלי עבורכם. היום קיימות הרבה מאד חברות הדפסה שמציעות שירותי הדפסה על קנווס של תמונות אישיות וגם תמונות לבחירה מתוך הצע קיים.
 
איך נבחר את חברת ההדפסה האיכותית ביותר שתיצור עבורנו תמונה איכותית ועמידה?
 
הנה כמה כללים חשובים:
 
שירות גרפי מקצועי: כל חברת הדפסה של תמונות קנווס חייבת להציע גם שירות גרפיקה מקצועי שמאפשר לערוך בצורה מקצועית תמונות שמגיעות לחברה להדפסה או לעשות שינויים בתמונות מוזמנות קיימות.
 
הדפסה ברזולוציה גבוהה: חברת הדפסה איכותית היא חברה שמציעה הדפסה על קנווס ברזולוציה גבוהה גם של תמונות קטנות. במידה וביקשנו להדפיס תמונה שאינה תואמת את האיכות הדרושה להדפסה – החברה צריכה להתריע על כך ולא להדפיס מוצר שלא יהיה אסתטי או ברור.
 
סיוע והכוונה: אם אנחנו מתלבטים לגבי איכות התמונה שברצוננו להדפיס או לא בדיוק יודעים איזו תמונה מקטלוג תתאים לעיצוב החדר, חברת הדפסה טובה יכולה לצוות אלינו מישהו שייתן עצה מקצועית, יעזור בקבלת החלטה או יכוון אותנו כיצד להתאים את גודל התמונה, הרזולוציה והמבנה שלה כך שההדפסה הסופית תהיה איכותית ומושלמת.
 
שירות מעולה: חברת הדפסות איכותית היא חברה שנמדדת בעיקר בשירות הלקוחות שלה. מתהליך ההזמנה, כשהעדיפות היא לחברות בעלות אפשרות הזמנה אונליין ועד לאספקת המוצר – הן במסירה דרך משלוח או בהגעה אל החברה עצמה.
 
מחיר הוגן: חברת הדפסה איכותית לא חייבת לגבות אלפי שקלים על כל הדפסה. כדאי לבחור חברה שמציעה באופן קבוע מבצעים והנחות.
 
בחירת חברת הדפסה לתמונות קנווס איכותיות היא משימה לא קלה בגלל כמות החברות המציעות את השירות, אבל כללי הברזל הבסיסיים הללו יוכלו לעזור לכם לצאת עם מוצר יפיפה שילווה אתכם שנים ארוכות!
אם אתם מתלבטים אם להדפיס דרכנו או לא, המשיכו לקרוא על היתרונות שיש לנו בסקנקס להציע לכם.