קאפות למטבח- התוספת שתופסת

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

כאשר אנחנו אומרים- תביא כאפה (או כיף) אנחנו מתכוונים למחווה ידידותית של תקיעת כף יד בכף יד, אבל בעוד הכאפה היא מחווה מהירה, קצרת מועד ונטולת ערך מוסף, הקאפה היא אלמנט דקורטיבי העשוי לייפות כל קיר בכלל וקיר במטבח בפרט.
 
הקאפה, חומר מוקצף קשיח, אשר פני השטח שלו חלקים כמשי, המוצע בעובי של 5 ושל 10 מ”מ, עשוי להרהיב את מראה המטבח. על הקאפה אפשר להדפיס כל תמונה בגימור מוקפד ומלוטש עד דק. בשל איכות הגימור אין צורך למסגר אותה. ניתן ואף מומלץ לצפות את הקאפה בלמינציה- מט או מבריק- על מנת לשמר אותה במרקמה המקורי ולהאריך את חייה.
מטבח בטעם אישי
 
הוגן ומתבקש לאפשר למי מהמשפחה (נחשו מי) המרבה לשהות במטבח לבחור את הקישוט לפי טעמו, או, אם לדייק לפי טעמה. ניתן להדפיס על קאפה כל תמונה שהיא- עם קשר למזון או בלעדיו, תמונה של נוף טבעי או אורבאני, חפץ כל שהוא, משהו מרגיע, או תמונה של המשפחה. כל רעיון ניתן לביצוע. הקאפה נראית כסוג של טאפט אבל מדובר בטכניקה שונה ואף בחזות שונה.
 
 
זול אבל איכותי

 
עם יתרונותיו של הקפאה נמנית העובדה כי הוא זול ביחס לקנבס. בנוסף, קל לעבד ולעצב אותו. קאפה למטבח עשוי להיות פתרון מצוין, איכותי וזול. אפשר לשבץ אותו בכל מתחם המטבח, לא בהכרח רק על הקירות. האפשרות להעשיר את המטבח בתמונות מודפסות על קאפה מעניקה למי ששוהים בו תחושה נעימה.
 
רבים נוטים לייחס משקל, ובעיקר, לייחד תקציב- לרכישת ציוד ואביזרים איכותיים למטבח, ומותירים את קירותיו ריקים וחשופים. זה המקום להציע לכם לבחון אפשרות שדרוג חזות המטבח והעשרתה בתמונות מודפסות אל קאפה. אין סיבה לא להרגיש בבית גם במטבח.