הדפסה על קאפה - פעילות חמה לילדים

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

חום יולי אוגוסט הוא תמיד כבד מאוד, ולא רק משעת הצהריים, אלא לאורך כל שעות היממה, ולא רק זאת, אלא שמישהו, מתישהו, החליט כי אלו החודשים המתאימים ביותר להוציא את הילדים מהמסגרות וממערכת החינוך ולספק להם, ולנו ההורים, את האתגר האקסטרימי האולטימטיבי הנקרא חופש גדול. חלק מרכזי מהאתגר הוא למצוא מה לעשות עם הילדים, כיצד לשעשע אותם וכיצד למנוע מהם להפוך, בן רגע, מחמודים מתוקים, מנומסים ורגועים לעדר גנו השועט לעבר מקור מים יחיד בלב מדבר ומשאיר אדמה חרוכה אחריו.
 
מהי קאפה ומדוע היא מתאימה לפעילות לילדים בקיץ?

 
הקאפה היא משטח חלק וחזק המורכב משני לוחות קרטון המחזיקים, בדיוק כמו כריך אמיתי, מעין חומר ספוגי וגמיש ביניהם, מה שהופך את המוצר כולו לקל, ידידותי למשתמש וגמיש דיו על מנת לעמוד גם בתנאי לחץ של ילדים חדורי להט ומוטיבציה. אלו שעדיין לא בדיוק מצליחים להבין על מה מדובר יוכלו להביט בתמונות או להגיע להפגנה קרובה לביתם ולראות את מרבית שלטי ההפגנה, העשויים ידנית משרבוט סיסמאות על לוחות קאפה. הקלות שבה מכינים לוחות קאפה והיכולת לצייר ולשרבט עליהם בכל דרך ובכל אופן שהוא, הופכת את עניין העבודה עליהם למהנה, פשוטה וכיפית לילדים וגם למבוגרים, כך שציור והדפסה על קאפה כהפעלה לילדים בקיץ הם אפשרויות אפקטיביות ביותר למילוי שעות ארוכות של בקרים וימים לוהטים.
 

איך ניתן להפוך ציור על בלוק לפוסטר אמיתי?

 
אפשר להפוך את הפעילות הילדותית והמהנה כל כך של ציור מופשט ומקורי על גבי גיליון נייר או בלוק ציור, שבה נוקטים הורים ומפעילי ילדים רבים בקייטנות ובהפעלות, לכדי שיעור אמנות מודרנית שיהפוך כל ציור לתמונה וכל שרבוט ליצירת אמנות שישדרגו את הפעילות בעשרות אחוזים ויאפשרו לילדים להרגיש טוב עם עצמם ועם מה שהשיגו. הדפסה על קאפה כהפעלה לילדים בקיץ יכולה לתרום גם לפן האמנותי וגם לפן היצירתי שלהם, על ידי כך שיראו כיצד תוצאת עבודתם הופכת, באמצעי הדפסה פשוט על קאפה, לתמונה שאפשר לתלות בחדר או בסלון, לפוסטר שאפשר למסגר ולחפץ שאפשר וראוי להתגאות בו וכך מושגות המון תועלות ואפשרויות גם אם כל הכוונה הייתה פשוט למצוא לילד תעסוקה בקיץ.