הדפסה על קנבס - מתנה מקורית

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

מזל טוב, נולדה לך בת. אומרת המילדת לאם הטרייה דקות אחרי הלידה.
 
המשפחה מגיעה ומציפים האורחים, אין ספר כי רגע זה הוא אחד הרגעים המאושרים ביותר בחיי כל אישה.
 
ילד זה כמו מתנה לזוג הצעיר- הרי אנחנו ישראלים, ולמרות שכתוב “שונא מתנות יחייה”, אנחנו אוהבים מתנות, והרבה, ואם לומר את האמת- גם לכל אירוע, מתנה ללידה, מתנה לגיוס, לשחרור, ליום האהבה, הנישואים, יום ההולדת.. בקיצור- רק תתנו לנו סיבה ואנחנו אצים רצים לחנות הקרובה..
 
כשאנחנו קונים מתנה מקורית למישהו תמיד חשוב לנו לעשות רושם, לקנות משהו שיהיה גם יפה, גם שימושי, וגם בלתי נשכח. אם עד כה חשבת שידכם אינה משגת- הגיע הזמן להתקדם עם טכנולוגיית ההדפסה החדשנית על קנבס וקאפה ולהבין- זה אפשרי, והאמת שדי בקלות, בלי מאמץ ובמחיר השווה לכל כיס.
 
אם נחזור לרגע לסיטואציה מעלה, ודאי נשים לב לתכונה נוספת שלנו כישראלים- הרצון להנציח כל רגע ורגע בחיינו ובחיי היקרים לנו, ואם כך הדבר- מה דעתכם על תמונה של האם הטרייה מיד לאחר הלידה עם תינוקה? הרי זהו ללא ספק רגע אותו תרצו לזכור.
 
כמעט בכל בית ישנן תמונות יפיפיות המקשטות אחר כבוד את קירות הבית. כולנו אוהבים את התמונות הללו והן הופכות לחלק מהנוף הקבוע של חיינו. זה בדיוק הדבר אותו חשוב שנזכור! כאשר אנו קונים מתנה לאדם אהוב, אנחנו לא רוצים רק להעלות זיכרון אלא גם לגרום לתחושה של עונג ויוקרתיות, תחושה שתגרום למקבל המתנה רצון להציג את השי שהענקנו לו בפני כל.
 
לצערנו, תמונה ממוסגרת מזכוכית כבר לא תצליח לייצר את ההרגשה המבוקשת, מכיוון שאבד עליה הקלח.
 
עם שכלול הטכנולוגיות, הכניסה לעידן מודרני, למסלול חיים מהיר ואופנתי, חשוב לזכור לעצב בסטייל, אין ספר שהדפסה על קנבס תגרום בדיוק לתחושה המרשימה תוך הצגת עמידות ואיכות מרביים.
 
בכל פעם שבת הדודה תעבור ליד תמונה הקנבס מהטיול באלפים שהענקת לה ליום הולדתה היא תיזכר בך ותחייך, בכל פעם שהבת שלך תביא חברות להתארח בביתכם וחברותיה יסתכלו על תמונתה מבת המצווה התלויה על הקיר שסביבה מסגרת עץ מיוחדת היא תשמח ותתפאר ביצירה, ובכל פעם שאשתך תשב בסלון עם הילד ביד ותביט בתמונת ההדפסה על קנבס המשפחתית שנתת לה ביום נישואיכם היא תחשוב בליבה- הוא כזה רומנטי..
 
הפעם, כשתתנו תמונה במתנה לא יגידו: “איזה חמוד”, כשתתנו ליקירכם תמונה מודפסת על בד קנבס הם יאמרו: “ואוו זה מדהים”, הפעם המתנה תשאיר רושם עז, תהיה שימושית ובלתי נשכחת.