הדפסה על קנבס בבר מצווה

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

בר מצווה- ההכנות שלפני
 
בר מצווה הוא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי המתבגר. ההכנות הן רבות ונמשכות על פני זמן רב מראש. ההכנה לדרשה, ארגון האולם, בחירת התקליטן, ההזמנות לאורחים ועוד. ישנם מספר דרכים פופולאריות להפוך את אירוע הבר מצווה למיוחד יותר, אחת הדרכים היא לשלב הדפסה על קנבס. קנבס הינו בד הארוג בצורה גסה, הנותנת לו את החוזק המפורסם שלו. ישנה אופציה מקורית ומיוחדת להדפיס את ההזמנות לאירוע על בד הקנבס. הדפסת ההזמנות על קנבס תבטיח איכות וחוזק, ותקנה להזמנות עמידות ואורך חיים ארוך יותר. הדפסת ההזמנות על קנבס עשויה לחסוך לכם הרבה זמן, מאחר וישנה אפשרות לבצע את כל ההזמנה עם הפרטים והתמונות דרך האינטרנט, וההזמנות ישלחו אליכם הביתה בדואר.
 
הדפסת אלבום תמונות על קנבס
 
דרך נוספת לשלב הדפסה על קנבס באירוע הבר מצווה, ולהפוך את האירוע למיוחד ומקורי יותר היא להדפיס אלבום תמונות של חתן הבר מצווה ולהניח אותו כאטרקציה באירוע. ניתן לשלב באלבום תמונות של חתן הבר מצווה מאז שהיה תינוק ועד היום, תמונות שלו עם חברים ומשפחה, ותמונות מצחיקות ומיוחדות של בעל האירוע. אלבום התמונות יהיה אטרקציה מיוחדת לאורחים. המבוגרים שבאורחים יוכלו להיזכר בימיו של חתן הבר מצווה כתינוק, ואילו האורחים הצעירים יותר, וחבריו לכיתה של הבן יוכלו להנות מתמונת משעשעות של הנער, ומהצצה לעברו. 
 
הדפסת קולאז’ תמונות על קנבס
 
נוסף על ההצעות הקודמות, ישנה אופציה להדפיס שלט כניסה ענק שיכוון את האורחים בהגיעם לאולם. על שלט הקנבס ניתן יהיה להדפיס תמונה של חתן האירוע, או של המשפחה כולה, ולהוסיף כיתוב של “ברוכים הבאים”. נוסף על כך יהיה ניתן להכין הדפסת קולאז’ תמונות קנבס או הדפסה מיוחדת שקוראת לאורחים לכתוב ברכות לחתן הבר מצווה.