הצעות למתנת ראש השנה

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

משימת רכישת מתנות, באופן כללי ובפרט לקראת חגים ומועדים מיוחדים כמו ראש השנה ופסח, היא משימה שהולכת ונעשית קשה משנה לשנה וממועד אחד למשנהו. נדמה שכבר יש הכול לכולם, ואם אין, אז זה רק בגלל שמתעצלים ללכת לסניף הדואר ולקחת את החבילה שמחכה שם, וההיצע הוא אדיר, בלתי נתפס והאמת, די משעמם.
 
הצעה ייחודית למתנה שיכולה לשמח וליצור עניין ופליאה בקרב כל מי שיקבל אותה היא הדפסה אישית על גבי קנבס או קאפה, ובעצם הענקת התשורה הזו, מוחצנת העובדה כי ניכרה מחשבה מאחורי התהליך, נעשה מאמץ אישי למצוא זווית שונה ומפתיעה ושהדבר לא נעשה כלאחר יד או מתוך חוסר רצון להסתובב בין חנויות כלי בית, מצעים או ממתקים ולחפש מתנה שגרתית, אלא כחלק מהרצון לגרום אושר ועונג למקבל ויהיו אלו סבא וסבתא שיקבלו תמונה מודפסת של הנכדים האהובים או של בני המשפחה כולה עם הקדשה אישית, הורים שיקבלו מילדיהם תמונה נוסטלגית ומעלת זיכרונות חמים וחיוביים מרגע קסום שהיה והונצח לאחר שעברה שיפוץ וניקוי, והוגדלה לגודל פוסטר, אח שיעניק לאחיו הגדול או הקטן מזכרת מודפסת לקשר הבלתי אמצעי והבלתי ניתן לפרימה ביניהם, ולא משנה עד כמה הם רבים ביניהם על זוטות ועד כמה הם מתנהגים זה אל זה, ובכן, כמו ילדים.
 
מתנת ראש שנה מודפסת על גבי קאפה או קנבס יכולה להיות מתנה ייחודית ומיוחדת גם עבור גננות, מורות, מטפלות וכל מי שהקשר אל הילדים הוא מהותי עבורו. אין כמו חיוך מתוק של ילד קטן ומלא שמחת חיים כדי למלא את הבית כולו באווירה נעימה ושלווה, וכאשר מדובר על ילד אהוב, אז על אחת כמה וכמה.
 
להדפסות על קאפה או על קנבס יש יכולת הישרדות והשתמרות נדירה והמשמעות היא כי הענקת תמונה, פורטרט או ציור בצורה זו היא מתנה לשנים ארוכות ואות לקשר האוהב והחם שבין מעניק המתנה למקבלה, ואין דבר יפה מזה כברכה אישית לרגל שנה חדשה וברכותיה. 
 
אז מספיק עם הואזות, עם הבונבוניירות ועם המתנות השגרתיות, הבנאליות והמשעממות, העניקו משהו אישי באמת לאהובים שלכם ועדיף שיהיה זה בגודל קאפה.