הדפסה על קאפה – מתנה לחנוכה לילדי הגנים

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

מחפשים מתנה מקורית ויצירתית לידי הגן לקראת החנוכה? רוצים לתת לגן מתנה מוועד ההורים? רוצים לתת לכל ילד הפתעה לקראת החג? הדפסה על קאפה פותחת בפניכם המון אפשרויות למתנות נהדרות ומקוריות לילדי הגן. אז אילו הדפסות על קאפה אפשר לעשות כמתנה לילדי הגן?
 
קולאז’ תמונות לילדי הגן 
 
רעיון נהדר לתמונת מתנה לילדי הגן הוא קולאז’ תמונות. ניתן לקחת תמונות של ילדי הגן בפעילויות, ביומיום או אפילו בחנוכה בשנה שעברה ולהרכיב קולאז’ תמונות מרהיב. את הקולאז’ אפשר לעשות בכל תוכנה חינמית לעיצוב תמונות בקלות בכל סגנון שתבחרו – עם רקע או בלי, מסגרות או ללא מסגרות וכדומה. מכיוון שבית הדפוס מדפיס את התמונה ‘ללא תפרים’ תוכלו לשלב הקדשה ללא לוחית מודבקת, לערוך את התמונה באיזה אופן שתבחרו ולהתאים אותה לסגנון שתרצו.
 
תמונת מחזור לחנוכה 
 
אמנם חנוכה היא לא סוף שנת הלימודים אך בהחלט אפשר לעשות תמונה שמשלבת את כל ילדי הגן בסגנון תמונת מחזור. את העיצוב של תמונת המחזור תוכלו לעשות בכוחות עצמכם או לבקש עיצוב מקורי מבית הדפוס. ברוב בתי הדפוס שעוסקים בהדפסות באיכות גבוהה יש גרפיקאי שיכול לעצב עבורכם תמונת מחזור ילדי הגן לחנוכה בכל סגנון שתבחרו.
 
מתנה לכל ילד – תמונת קאפה אישית 
 
אם אתם רוצים לתת מתנה לכל ילד כדאי לדעת שאפשר לעשות הדפסה על קאפה גם בגדלים קטנים יותר מהסטנדרט, למשל בגודל A5 . אפשר לצלם כל ילד לקראת חנוכה על רקע ‘חנוכתי’ במיוחד ולהעביר את התמונות לבית דפוס. בית הדפוס יוכל לא רק להדפיס את התמונות על קאפה איכותית אלא גם להוסיף הקדשה מן הגננת, ועד ההורים וכדומה. את ההדפסה אפשר אפילו למסגר אם רוצים להוסיף עוד אלמנט קישוטי.
 
למה דווקא הדפסה על קאפה? 
 
ראשית הקאפה הוא חומר זול ואיכותי מאוד, ההדפסה נראית יוקרתית, מושקעת ומרשימה. שנית קאפה קלת משקל ואין צורך במסגרת עץ (כמו קנבס למשל). כמו כן, הדפסה על קאפה ניתן לעשות כמעט בכל גודל שתבחרו, גודל התמונה לא פוגע באיכותה כלל.

 התחל בחווית היצירה