הדפסה על קנבס כטרנד לעיצוב הבית

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

הדפסת תמונה על קנבס הינה תהליך, אשר בו התמונה מעובדת על ידי טכנולוגיית הדפסה דיגיטלית. תוצאת ההדפס מרהיבה ביופייה, הן מבחינת ססגוניות צבעיה, הן מבחינת מקוריות התמונה והן מבחינת החדות והאיכות הגבוהה שלה. מכיוון שבתקופה האחרונה הדפסה על קנבס הפכה להיות נפוצה וזמינה הרבה יותר מפעם, גם המחיר הפך להיות שולי ונמוך מאוד, ולמעשה שווה לכל נפש.

 

נוכח עובדה זו הדפסה על קנבס הפכה לטרנד החדש, בין אם לעיצוב המשרד או הבית, ובין אם כמתנות עבור עובדים או חברים קרובים. בד קנבס טוב עשוי מחומר חזק ואיכותי במיוחד, ובזכות כך נשמר לאורך שנים רבות, דבר המבטיח מזכרת איתנה לחוויה אותה ברצונכם להנציח.

 

דמיינו לעצמכם, כי במקום קהל רב שעומד כעת בתור למוזיאון, משלם סכום כסף נכבד לכרטיס וממתין בתור עצום בכדי לחזות ביצירת אומנות כלשהי, תוכלו פשוט להיכנס לביתכם, להתרווח בסלון בעודכם יושבים רגל על רגל, להביט לעבר הקיר ולראות את אותה היצירה, בגודלה המקורי ובאיכות מרהיבה.

 

עם התפתחות טכנולוגיית ההדפסה ניתן למעשה לבחור איזו תמונה שתרצו, החל מדמות הנערצת על ידכם, נוף, בני משפחה או סתם תמונה שראיתם בגלריה ואהבתם, וכך להפוך כל קיר בביתכם או בעסק ליצירת אומנות של ממש, יצירה המבטאת בדיוק את טעמכם הייחודי. אולם חשוב שתזכרו כי לא כל תמונה תצא טוב כשהיא מוגדלת, ולכן הקפידו לבחור בתמונות חדות ואיכותיות.

 

לאחר שהחלטתם מה ברצונכם לשדר ובחרתם תמונה, תוכלו להתפנות לדבר חשוב לא פחות, מסגרת אשר תשלים את הזרימה של היצירה עם החדר בו היא אמורה להיתלות. כיום ניתן למצוא מבחר רב למסגור תמונות, כגון מסגרות קלאסיות, מסגרות מודרניות ומסגרות אלומיניום.

 

 

בעת בחירת המסגרת לתמונה, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

* מהם הצבעים השולטים בתמונה או לחלופין אילו צבעים אנו מעוניינים להבליט בתמונה.

* מהו צבע הקיר עליו תהיה תלויה התמונה הממוסגרת, כאשר התאמה לגוון הקיר תיצור שילוב ומיזוג.

* מהם צבעי הרהיטים בחדר שבו עתידה התמונה להיתלות, התייחסות למשתנה זה תיצור אווירה פסטורלית ותואמת.

* אם החלטתם לתלות את התמונה באזורים בעלי לחות גבוהה, כגון: המקלחת או הנוחיות, רצוי להשתמש במסגרות העשויות מחומר הנקרא פוליאריטן מוקצף (חומר אשר אינו מושפע ממים או לחות).

 

ברגע שתמסגרו את התמונה אשר הדפסתם על קנבס, תראו את כל ההבדל, ותרגישו בייחודיות שיצרתם במו ידיכם. ברור לכולם, כי זוהי מהפכה האומנות. כל מי שייכנס למשרדכם או לביתכם- לא יוכל להתעלם מהתמונות ויתהה כיצד הפכתם תמונה פשוטה ליצירת אומנות של ממש.