קנבס הינו נכס לבית העסק

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

הדפסה על קנבס הינה פרוצדורה טכנולוגית מדהימה, שהתפתחה רבות בשנים האחרונות ומשמשת בעיקר לעיצוב ויצירת מזכרות בצורה פשוטה, זולה ונוחה הן להצגה ביתית והן למטרות עסקים. ישנה חשיבות רבה לעיצוב העסק שלנו ולעיתים- זה גם הדבר שעושה את ההבדל בין הצלחתו לנפילתו.

ולכן, בין אם החלטתם לעצב במקצת או לשדרג לחלוטין את בית העסק שלכם מבחינה ויזואלית- ראשית, טוב עשיתם ושנית, מכיוון שבדרך כלל מדובר על הוצאה כספית לא קטנה, הרשו לנו לייעץ לכם כיצד לעשות זאת:

* רכשו אך ורק ממשווקים בעלי שם, אלו מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים, המחזיקים מעמד ללא פגם לאורך שנים.

* בחרו בתמונה איכותית, המשדרת מקצועיות ונושאת את לוגו החברה בתחתיתה.

* הגדלת תמונה בעלת אופי מרגיע (מרחבים, נופים) למימדים גדולים, תתפוס את העין יותר מכל תמונה אחרת ותשדר תחושה שלווה במקום עבודתכם.

* הדפסה בגודל תמונה רגילה, תשרה מראה ייחודי על פי האובייקט המצולם, משפחתיות, יוקרה וכדומה.

* וחשוב מכל- הקפידו על כך שהתמונה שבחרתם לא תעליב, תביך או תבייש איש מעובדיכם או לקוחותיכם.

 

כל חברה או ארגון מעוניינים שעובדיה יהיו מרוצים, ככלות הכול זהו הנכס החשוב ביותר שלה. הענקת מתנה לחג או לרגל ציון אירוע חשוב אחר, תיתן את התחושה שאתם מעריכים ומוקירים את עובדיכם. ובינינו, בואו וננסה להיזכר לרגע יחדיו בימים שעוד היינו בתפקיד “זוטר” למדי, הלוא כולנו חיכינו לאירועים שכאלו, מתוך מטרה אחת ברורה- על פי איכות השי שקיבלנו, קבענו האם אנחנו עובדים במקום מתגמל ומפנק..
למזלכם, כיום כבר אין צורך להוציא הון על מתנה בעלת אופי יוקרתי,

 

ריכזנו לנוחיותכם מספר רעיונות למתנה ייחודית:

 * הדפסה על קנבס בצורת לוח שנה אישי- אחת הדרכים להדק את הקשר בין העובד למעסיק הינה להדפיס תמונה של כל המחלקה/ חברה או איזשהו נוף עוצר נשימה מטיול גיבוש משותף שחוויתם עם הקדשה אישית.

 

* הדפסה על קנבס כתמונה לבית העובדים- מתאים יותר לרגל אירועים “מיוחדים”, מכיוון שאז קל יחסית להתאים את אופי היצירה המבוקשת למטרתה, לדוגמא באם מדובר בלידה, ניתן להדפיס דמויות מצויירות/ חיות לחדרו של הפעוט.

 

* שילוט פנימי- בייחוד לעובדים הנותנים שירות פרונטלי. חישבו איזו מתנה נהדרת זו שלט כניסה למשרד/ לעמדה עם שמו המלא של העובד ותפקידו בפועל, המעוטר גם בלוגו החברה. מחד, כך תוכלו ליצור מראה נקי עם עיצוב אחיד לכלל בעלי התפקידים, שנית, העובד ירגיש בעל חשיבות, הרי לא לכל “עובד פשוט” בחברות השונות יש שלט כניסה משל עצמו (הדבר גם מראה את נכונותה של החברה להמשך העסקתו), ושלישית, השלט הוא פרסומת חיה עבור כל לקוח/ אורח שנכנס למשרד, כך למעשה מתנתכם “עובדת” מספר פעמים.

 

לסיכום, חשוב שתזכרו, כי בין אם מדובר בשדרוג העסק ובין אם במתנות עבור עובדיכם- יתרונה הגדול ביותר של הדפסה על קנבס הינה האפשרות לתת תחושה של יצירת גדולה בהוצאה קטנה, בדיוק מה שעסקכם רוצה לשדר לשלל לקוחותיו.