הדפסה על קנווס- דור חדש בפרסום העסק

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

אין בעל עסק שלא מוצא את עצמו טרוד במחשבות תמידיות על רעיונות פרסום חדשים, דרכים לשיווק ולקידום מוצר או סתם על דרך נוספת לייצר באזז תקשורתי סביבו מתוך מטרה להישאר בכותרות. אם להיות כנים, לצערנו לא כולנו ניחנו בראש פרסומי ולא תמיד יש לנו זמן לעקוב אחרי הנישות החדשות הקיימות בשוק ולכן, אם לא ניקח מומחה לתחום, הרבה פעמים נזרוק את כספנו לחינם וללא כל התקדמות.  

במאה האחרונה אנשים פשוט למדו לזהות מתי רוצים “למכור להם” מוצר, והחלו להתעלם, אם כך אתם שואלים, מה עוד נותר לנו לעשות? אני טוענת כי הגיע הזמן לשים לב לפרטים הקטנים, המושכים לכם את העין דווקא כאשר אינכם מחפשים דבר.

 
לאור התפתחותה של טכנולוגיית ההדפסה על קנבס, ובזכות מחיריה שנעשו נגישים לכל, נחשף בפנינו עולם חדש, ההופך את המסר לבולט מכל שאר המתחרים, הן מבחינת משטח הפרסום והן מבחינת המרקם השונה אלפי מונים מהפרסומת המודפסת המסורתית, והדבר הטוב ביותר, איננו זקוקים עוד לעזרתן של חברות הפרסום הגובות סכומי עתק, אלא יוצרים קשר ישירות עם מומחה בתחום.
בצורה זו אנו הופכים את המסר מסתם עוד רעש רקע למידע רלוונטי, ואת הקמפיין ליוצא דופן וייחודי ולכן גם ליעיל יותר בשיעור תגובות הציבור אליו.
ואכן גם לי יש עבורכם מספר הצעות לפרסום נכון לעסקכם באמצעות הדפסה על קנבס:
 

• החלפת שילוט- ניתן להדפיס לוגו, תמונה וכיתוב בולט של שם העסק או בעלי התפקידים בו, בטוחני כי כל מי שינעץ מבטו בשילוט זה, אפילו במקרה, לא יוכל להסיר את עיניו.


• לוח שנה מודפס על קנבס- מומלץ בייחוד לפני החגים. איספו 12 תמונות מרהיבות של צוות העסק, הוסיפו את הלוגו, השם ופרטי ההתקשרות ושלחו לכל אחד מלקוחותיכם, הן ה”רדומים” והן הפעילים. תאמינו לי, הטלפון לא יפסיק לצלצל. ראשית, כולם יתקשרו להודות לכם על המתנה המיוחדת והמקורית ושנית, הלקוחות “הרדומים”, פשוט יזכרו בכם ויחדשו את הפעילות העסקית.


• הוקרת תודה- מקרה זה רלוונטי כאשר עובדים למול חברה, המתנה היא כולה שלהם והפרסום כולו שלכם, עשו תמונת הוקרה על קנבס וחיתמו בשמכם המלא, שם החברה וכמובן עיצוב הלוגו, מקבל המתנה ודאי יתלהב מההשקעה, ומעצם תודתכם ויתלה על הקיר במשרד כנהוג, וכך למעשה כל לקוחותיו ייחשפו לפרטים אודותיכם.


• ניתן להדפיס תמונה עם לוגו חברתכם עבוד המשרדים של לקוחותיכם, ואם תשקיעו בנושא מספר דקות של מחשבה ותתאימו תמונות אלו לסגנונות המשרד ולטעם הלקוחות, הם ייהנו מהמתנה ובוודאי ישמחו לתלות אותה במשרדם, חישבו על זה, כשהם יזדקקו שוב לבעל מקצוע בתחום- הפנייה אליכם מובטחת, ומעבר זוהי פרסומת תמידית, העובדת גם על לקוחותיהם הנחשפים אליה.


• הדוגמא האחרונה לקוחה היישר מיום חתונתי, והגאון הפרסומי שמאחוריה הוא לא אחר מהצלם. האחרון הגיע לאירוע וכמובן שעשה עבודתנו נאמנה, ואז, בסיום הערב, ישב בסטודיו עם כלל התמונות והרגעים שלכד, בחר את התמונה הכי ברורה ומרגשת, שלח אותה להדפסה על קנבס והעניק אותה לנו כמתנה. שערו בנפשכם מה רבה היתה התרגשותנו מהמזכרת היפה שתישאר עוד שנים רבות. תהיו בטוחים שאני ממליצה ומפרגנת לו בכל הזדמנות אפשרית, תודו שאין פרסום טוב מזה..