הדפסה על קנבס לצרכי האמן

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

שימוש האמן בהדפסה על קנבס
 
כל אמן, העוסק באומנות מחכה ליום בו יוכל להציג את ציוריו בתערוכה מסודרת. כאשר הוא צבר מספיק מוניטין ומספיק יצירות להצגה ולמכירה, יוכל האמן להגשים את חלומו, ולהקים תערוכה המכילה את יצירות האומנות שלו. הקמת תערוכה מצריכה ארגונים רבים כגון: בחירת האולם, הזמנת הקהל, פרסום התערוכה, והדפסת התמונות והיצירות לתצוגה.
 
רוב האמנים בוחרים בהדפסת היצירות על בד הקנבס הנפוץ בתערוכות מסוג זה. הדפסה של יצירות אומנות על קנבס מאפשרת לאמן להציג את יצירותיו בצורה הטובה ביותר, ואף להכינם לקניה. גם אמנים אשר לוקחים שיעורי אומנות עושים שימוש בבד הקנבס. במהלך שיעורי האומנות נהוג להציב בפני כל תלמיד מעמד עץ עליו פרוס בד הקנבס, אשר על הבד יצייר האמן את היצירות שאותן הוא התבקש לצייר במהלך השיעור. בד הקנבס הוא הבד הנפוץ ביותר לשימוש על ידי אמנים בעקבות הנוחות שלו.
 
יתרונות ההדפסה על קנבס
 
לא סתם בד הקנבס הוא הנפוץ ביותר בתערוכות ובשיעורי האומנות. להדפסה על בד הקנסב יתרונות רבים ומגוונים, הגורמים לאמנים לבחור בו על גבי בדים ובריסטולים אחרים. בד הקנבס עבר אריגה בצורה חלקית בלבד. צורה זו של אריגה מקנה לו מבנה גס ועבה ומוסיפה לחוזק שלו.
 
הדפסה על בד הקנבס מאפשרת עמידות לתמונה או לציור לאורך זמן, עקב החוזק של הבד. הדפסה על בד הקנבס בדרך כלל עמידה גם בפני נזקי השמש ופגעי מזג האוויר, כך מובטח לאמן שמירה על היצירה לאורך זמן. הדפסה על קנבס היא צורת הדפסה נוחה וזולה יחסית, ומאפשרת לאמן להציג את היצירות שלו בצורה אסתטית ונעימה לעין.
 
ציורים המודפסים על בד הקנבס מושכים את הלקוח, ומגדילים את הסיכוי למכירה. כמו כן, ברוב המקרים כל תמונה שתוצג על קנבס תעניק את הרושם שמדובר ביצירת אמנות.