מתנה מקורית ליום הנישואים

אם אתם חושבים להדפיס תמונה על קאפה או קנבס, תעיפו מבט על המבצעים של סקנקס ע"י לחיצה כאן.

הנה חלפה לה שנה ושוב הגיע יום הנישואים, וכמו בכל שנה אתם מחפשים מתנה מקורית במיוחד על מנת להפתיע את בן או בת הזוג ולהפגין את אהבתכם. סביר להניח שכבר הענקתם גאדג’טים משוכללים לבני זוגכם ובושם יוקרתי או תכשיטים לבת הזוג, ולכן אם חשקה נפשכם בגיוון, וברצונכם להעניק לבני זוגכם מתנה אישית בעלת ערך רגשי מוסף, כדאי לשקול הדפסת תמונה משפחתית על קנבס או קאפה.
 
 
אז מה כה מיוחד בהדפסה על בד קנבס איכותי או על לוח קאפה עבה ומרשים?
• בד הקנבס נמצא בשימוש במשך מאות שנים ויצירות האמנות הגדולות ביותר צוירו על גבי בדים מסוג זה. הקנבס מצטיין באיכותו ובעמידותו, והדפסת תמונה משפחתית על בד זה תעניק לכם תמונה איכותית שתחזיק מעמד שנים רבות. בניגוד להדפסי תמונות על גבי נייר, לתחושה האותנטית ולאיכות העולות מתמונות המודפסות על גבי קנבס, אין תחליף.
• משטחי הקאפה עשויים מחומר מוקצף והם בעלי תכונות מעולות ההופכות אותם לאופציה משובחת להדפסת תמונות שונות. הקאפה מצטיין בחוזק וקלות ויספק תמורה מעולה לכספכם.
 
 
להנציח את הרגע

הדפסה על קנבס או משטח קאפה יכולה להוות מתנה נפלאה ומקורית ליום הנישואים. לאחר שבחרתם את סוג המשטח ההולם את הצרכים שלכם, הגיע הזמן לבחור את התמונה המרגשת להדפסה עצמה. תמונה מיום החתונה יכולה להוות הפתעה בעלת משמעות רומנטית במיוחד, ומהווה אופציה קלאסית להפתעה מרגשת, מספר גדול יותר של תמונות ייצור קולאז’ תמונות קנבס עוצר נשימה, ולא רק.. במידה והיו לכם נדרי חתונה, ניתן להדפיסם כתמונה בה ניתן יהיה לעיין בכל פעם שתרצו להתמוגג מנחת ולהיזכר ברגע המאושר בחייכם- השנייה בה נשבעתם לאהוב לעד.
 
 
אפשרות נוספת להדפסה היא תמונה משפחתית כוללת- אין ספק שתיעוד כל בני הבית ברגע מאושר היודפס על בד קנבס, ויתלה לאחר כבוד בסלון או בחדר השינה יהווה מזכרת מרגשת אשר תחזיק מעמד שנים רבות. תמונה של ילדי המשפחה, המודפסת על גבי בד קנבס או משטח קאפה איכותי, היא המזכרת האולטימטיבית להווי המשפחתי, ותהווה מתנה נפלא לבן או בת הזוג שלכם.